Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iphone 3g klon telefonok...

Lilu8989 kérdése:

Az iphone 3g klon telefonok is tudnak kitünően működni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 19. 09:17
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 A kérdező kommentje:
szia,még egy éves sincsen, akitől vettem az asszem nem rég vette,amcsiból.és a tied?
2010. júl. 22. 09:19
 22/65 anonim válasza:
100%

Nekem akkor se kéne klón ha fizetnének érte. Ha nincs egy rendesre pénzem akkor meg gyűjtök rá. Kb ez olyan mint egy ferrari trabantmotorral felszerelve xdxd Egy klon teljesen más mint az eredeti és nem csak abban, hogy nincs benne wifi stb... Én már láttam n95 öt is összehasonlítva a klonjával. A bekapcsolása,menüje sőt még külsején a kamera meg a visszapillantó se ugyan az volt. Szerintem akinkek van esze klont nem vesz hanem inkább félreteszi a pénzét s ha már megteheti akkor megveszi a rendeset... Akik meg klonokat gyártanak fejbe kéne lövetni az összeset. Nincs jobb az original telónál!

Akinek meg egy telefon csak telefonálásra meg zenére kell sztem az nem ilyet vesz. Hát sztem a napjaid meg vann számlálva ezzel atelóval xd

2010. júl. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/65 ßeuskaH ***** válasza:
100%
enyém új, 5 hónapos
2010. júl. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/65 anonim ***** válasza:
Kiválóan működik,csak nemjó az érintője akadozik,belassul,semmire nemlehet használlni,otvar műanyagból van,rossz a software rajta,nemtud semmit,és hamar lemerül.pffff
2010. júl. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/65 ßeuskaH ***** válasza:
43%
nekem ilyen gondjaim nincsenek, de mivel sok embernek van ilyen a suliból...le akarom cserélni... Samsung B3310-re...na az egy király teló
2010. júl. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/65 anonim ***** válasza:
100%

b3310?haha!de vicces vagy.

Vegyél Htc HD2-őt nekem bevállt,na az a király teló

2010. júl. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/65 anonim ***** válasza:
38%
a htc hd2 egy hatalmas nagy rakat fos, megalomániás gyökereknek találták ki :D:D senki ne vegye meg azt a szart, minden megkarcolja, az anyaga nagyon gagyi, a képe elég jó de minden szar rajta. 20 forintot nem ér az a trágya.
2010. júl. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/65 A kérdező kommentje:
nekem is kíválóan működik ez az iphone klon.semmi bajom nincsen vele.de még lehetxd
2010. júl. 26. 12:54
 29/65 anonim ***** válasza:
Mondj egy jobb mobilt nál TE GYÖKÉR?Csak azért mondod le,mert nincs pénzed rá,karcálló a kijelzője és acélból van a hátlapja,úgyhogy ezt beszoptad.
2010. júl. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/65 anonim ***** válasza:
0%

nekem nincsen szüksgéem arra a távolkeleti fosra. felértékelt hulladék. karcmentes? tedd be a zsebedbe nyomi 1 napra, úgy összekarcolódik h nemis látod majd hogy ki hív :D:D az olyan nyomorultaknak adják el egy csomó pénzért akik képtelenek normális telefont venni maguknak. nem ér semmi, nagy 0. már a neve is milyen? htc hd2 :D kicsit sem hatásvadász. márkátlan fos. ha lenne is dobnám ki 3 nap múlva de szerencsére én nem vagyok akkora nyomorék hogy olyan szart vegyek.

htc HD2= ótvar fos

2010. júl. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!