Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » A napelemhez miért kell...

A napelemhez miért kell villany óra?

Figyelt kérdés
És az igaz , hogy arra is kell havonta fizetni a fogyasztást mint az áram szolgáltatásra? Elnézést, ha hülye kérdés a villany órás dolgot még megértem, biztos van rá szükség. De azt , hogy havi díjat kell fizetni a fogyasztására, na az kicsit durva számomra.

2019. márc. 22. 11:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy a felesleget átveszi az áramszolgáltató, és fizet érte.
2019. márc. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, jelen esetben egy olyan házról lenne szó amelyikben még nincs villany. Akkor ebben az esetben mekkora költségekre kell számítani?
2019. márc. 22. 11:18
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak megemlítem, hogy ne úgy képzeld el a dolgot hogy a ház nem hálózatról, hanem csak napelemről fog "működni"!


Ahhoz a napelem gyenge. Viszont kisegítőnek kíváló.

2019. márc. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Tudod amúgy hogy mit akarsz kérdezni?

A villanyórának nincs fogyasztása , csak méri az átmenő áramot. Az áram fogyasztásért kell fizetni.

A napelemes rendszernél oda-viszza mérő óra kell, ami méri azt hogy mennyit adsz a áramszolgáltatónak és mennyit fogyasztol el. A különbözetet kell fizetned.

2019. márc. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Vagy így most már értem ☺ Köszönöm szépen a gyors válaszokat ☺
2019. márc. 22. 11:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!