Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen márkájú mosógépet vegyek?

Milyen márkájú mosógépet vegyek?

Figyelt kérdés
2008. okt. 24. 10:33
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Nekünk Indesit van, mi meg vagyunk vele elégedve!
2008. okt. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
87%
Wirpool felültöltős 800 fordulatosom van-nekem bevállt
2008. okt. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%

Én most ajándékoztam el a 2 éves indesit gépemet,mert nem voltam elégedett vele.Elektrolux-ot vettem helyette,nagyon bevált szupi gép.

Igaz sajna,hogy az árában majdnem 50e ft különbség van,az Elektrolux 2 x annyiba kerül.De én úgy gondoltam,hogy nem szeretnék megint 2 évre mosógépet venni.Mikor elromlott,egy szerelő sem vállalta a javítását,amint meghallották,hogy Indesit lemondták,azt mondták vigyem a szervízbe:(((

Anyukámnak Worpul van 10 éves,és bevált neki.Habár a boltokba most azt sem dicsérték.A Zanussikat viszont igen.

Arra figyelj,hogy csupa AA_s legyen amit megveszel,mert azok a legjobbak.

Persze azt te tudod,hogy árban mit engedhetsz meg magadnak.


Nekem ezek a tapasztalataim.

Sikeres választást neked.

2008. okt. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%

Szia! Nekem Whirlpool 6. érzék van. Azért szeretem, mert programozható, így ha elmegyek itthonról, beteszem a rucit, beállítom mikor induljon el, és mire hazaérek, már ki is teregethetek :) Én ezért vettem ilyet. 1000 fordulatos (állítható a fuga erőssége egyébként), és én szinte csak azon fugázok. A+A energiaosztályos, ami jó. És azért annyira nem volt drága. A régi Whirpool-om anyuéknál van, az egy 6 éves gép, és sosem volt még rossz. Ez 1 éves, és ez sem.

Jó válogatást! :o)

2008. okt. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Zanussit csak ajánlani tudom. Megbízható, olcsó alkatrészei vannak. Az utolsó 9 éve remekül üzemel.
2008. okt. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem mindegy melyik márkát veszed. nézd meg melyik mennyibe kerül, és mit tud, vezsd össze a tudás és ár arányában és a legkedvezöbbet vegyed meg.
2008. okt. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is felültöltős whirlpool 6. érzék van és GYŰLÖLÖM!

Annyira 6. érzék, hogy nem hajlandó centrifugálni és vizet leereszteni! 5 hónapja használom és már 2x kellett a szerelőt hívni!

2008. okt. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Fagor.

Viszonylag olcsó, igénytelen, kis helyen elfér.

2008. okt. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Én is mosógép vásárlás előtt állok. Őszintén megmondom, én is Indesitet nézegettem, de az eladó egyenlőre lebeszélt róla. Állítólag 7-8 évet bír ki, a legjobb Miele de 300 ezer körül van, rém drága.

Azt is megtudtam, hogy egy cég gyártja a Zanussi ˙alsó kategórai), az Electrolux (közép kat.) és az Aeg-Electrolux (felső kat.)termékeket.

2008. okt. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
nekünk Zanussi fajta mosogép van 2 éves és nekünk nincs vele semi baj nagyon jo én azt ajánlom.
2008. nov. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!