Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » MIlyen márkájú mosógépet...

MIlyen márkájú mosógépet érdemes venni?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy indesit van,de már elég beteges.Cserére lesz szükség,emiatt tájékozódom.

Köszi a tapasztalatokat!


2011. márc. 5. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerelő véleménye szerint Bosch, de egész jók az újabb Samsungok is.
2011. márc. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Most csak 60ezer az elöltöltős Bosch. Ha momentán és kedvező áron, akkor hajrá!
2011. márc. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Jelenleg elöltöltős Siemensem van, idén lesz 7 éves. Újra Őt venném meg! :) Viszont most a Bosch sztem nagyon jó áron van, és az egyik legnagyobb márka.
2011. márc. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A párom a Bosch-ra esküszik.
2011. márc. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én a hotpoint-aristont javasolnám itthon olyanom van lehet rá kérniu sokév garit én kértem most kb olyan 3 éves a gép semmi baja kimossa a mosoport és az öblítőt is a helyéről nem büdös és takarékos minden szempontból...... De én még a whirlpool-t is ajánlom olyanom van a kertbe hetente 3- 4 adagot megy 4 éves és még nem volt baja kopp-kopp
2011. márc. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát! Érekel a Bosh,nem akarok 200 ezret mosógépért kiadni.Az ár/érték aránya is megfelelne.Be is megyek az Euronicsba,ott láttam éppen akciósan.
2011. márc. 6. 15:47
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha igazán jó gépet akarsz, felejtsd el a mostaniakat! Vegyél felújított Foron, (nekünk már lassan 30 éves, és mindig mos!) Minimat, Energomatokat. Húsz év múlva is mennek, és nem több az áruk 35 ezernél. Ezek a mostani Bosch, Wirlpool, Indesit, stb. rosszak, és drágák.Lehet, hogy takarékosak, de a szervízköltségük ezt többszörösen behozza.
2011. márc. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!