Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mi a pi. Csináljak a hűtővel,...

Mi a pi. Csináljak a hűtővel, ha egyszerűen büdös és szerelők is nézték és aztmondják jól működik de nemtudni miért büdös?

Figyelt kérdés

hihetetlen, több szerelőnek mutattuk.... beko hűtőröl van szó

tökéletesen működik, de egyszerűen dögszagú,és kilett bonta és meglett nézve a hátulja is hogy tiszta e sszűrő vagy egér van e benne, de nincsen... még a szerelők sem tudják mi a baja!na most mit tegyünk?adjam el?de kiveszi meg büdösen?és kinek adjam el?természetesen leirnám hogy büdös nagyon, de kivan hipózva... mehelyst bedugom rögtön büdös lessz. amugy 4 hónapos, és garanciás de nemfogalakoznak vele ,mert állitólag jó!!!!!!!!!!!!!!nem csak én érzem a szagát.


2010. márc. 16. 14:17
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Már megtettük kb 4 szer kivan pakolva belőle belese merünk pakolni, hátulis szétlett bontva hátha a szűrő vagy valami, szó szerint dög szaga volt mostmár nem, de mégis kellemetlenűl büdös. nemtudjuk mit tegyünk mert működik a szerelők nem vállalják azthajtják takaritsuk ki,mertnemtudnak vele mit csinálni ha működik.. ők aztszerelik ami elromlott és nem megy. na most akkor fogalmunk nincs mi legyen azthiszem eladom , és veszünk másikat, de nemtudom kiveszi igy meg...
2010. márc. 21. 15:03
 12/12 anonim ***** válasza:
Szerintem egy egér belerágta magát a szigetelésbe, és megdöglött. Szerintem tedd jól szellőzhelyre pár hónap és elmúlik.
2010. márc. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!