Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mi a pi. Csináljak a hűtővel,...

Mi a pi. Csináljak a hűtővel, ha egyszerűen büdös és szerelők is nézték és aztmondják jól működik de nemtudni miért büdös?

Figyelt kérdés

hihetetlen, több szerelőnek mutattuk.... beko hűtőröl van szó

tökéletesen működik, de egyszerűen dögszagú,és kilett bonta és meglett nézve a hátulja is hogy tiszta e sszűrő vagy egér van e benne, de nincsen... még a szerelők sem tudják mi a baja!na most mit tegyünk?adjam el?de kiveszi meg büdösen?és kinek adjam el?természetesen leirnám hogy büdös nagyon, de kivan hipózva... mehelyst bedugom rögtön büdös lessz. amugy 4 hónapos, és garanciás de nemfogalakoznak vele ,mert állitólag jó!!!!!!!!!!!!!!nem csak én érzem a szagát.


2010. márc. 16. 14:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
No frost-os? belül érzed, vagy kivül?
2010. márc. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

Adj neki egy kicsivel több áramot mint 230V úgy nem lesz jó és elvileg vissza kéne venniük.. :)

Bár nem tudom ,hogy hűtőknél ,hogy működik ez a dolog de kisebb műszaki cikkeknél úgy hallottam ,hogy működik.

Csak akkor van gond ha kiküldenek szerelőt, vagy visszaviszed a boltba és azt mondják ,hogy elküldik megnézetni és akkor nehogy az legyen ,hogy azt monják ,hogy villámcsapás miatt ment tönkre..:D

Még nem csináltam ilyet ezért ez csak egy ötlet garanciát nem vállalok érte! :)

2010. márc. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
belűl büdös.. nem kivűl.
2010. márc. 16. 15:16
 4/12 anonim ***** válasza:
Előfordulhat esetleg,hogy kifolyt benne valami tej ill.folyékony étel.Lényeg az,hogy bekerülhetett valami úton módon az ajtón körbe futó gumi szigetelés alá.Kívülről semmi nyom de ettől még ott penészedik.
2010. márc. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
de legbelűl büdös nem az ajtónál, és egy tejszag nem ennyire büdös ez hihetetlen.
2010. márc. 16. 19:10
 6/12 anonim válasza:

Lehet venni szilikon spray-t fújd le avval belülről hátha segít.

Szerintem a fagyasztás hatásfokát nem rontja nagyon ez a bevonat mert vékonyan kell befújni.

e-csak egy ötlet

ui:e

2010. márc. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én domestossal kimosnám és vennék hűtőszagtalanító granulátumot, ez valami szén szerű anyag, praktikerben, ilyen helyeken láttam. Mi most vettünk új hűtőt és nekünk meg kívül büdös, vagyis azóta olyan fura szag terjeng a környékén. Remélem elmúlik.
2010. márc. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Talán valahol befészkelte magát 1 egér a szigetelésbe és megdöglött.
2010. márc. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mit mondjak erre ez aztán különös. De nézzük a logikáját. Akkor büdös ha működik. Már pedig ha valami szerves anyag rohad akkor hűtésre éppen csökkennie kellene. Én azt tenném, hogy vennék egy vékony műanyag csövet és beledugnám az orromba (nem hülyéskedek) az egyik kezemmel tartanám az orrom lyukába a cső másik végével megpróbálnám megtalálni azt a pontot ahol leginkább érződik.Ez az ötlet onnan jutott eszembe, hogy autószerelő is vagyok és a működő motornál a rendellenes zajt úgy szoktam megtalálni, hogy egy műanyag csövet tartok a fülembe és a másik végével keresem a zajt. A cső ilyenkor a zajt közvetíti a fülembe a hűtőnél pedig az irtóztató bűzt közvetíti az orrodba. Ha ökörségnek tekinted a hozzászólásomat akkor vesd el.
2010. márc. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szedjél ki belőle mindent. Polcokat, tartókat , fiókokat. Olvaszd ki, ha jeges. Mosd ki meleg ecetes vízzel Hagyd kiszáradni.

A szag az milyen jellegű? Mert a büdösnek is van jellege....

2010. márc. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!