Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Legjobb eszpresszó kávéfőző...

Legjobb eszpresszó kávéfőző 20000 alatt? (nem kapszulás vagy párnás) Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Pontos típust kérek, nem csak márkát!

Köszönöm a segítséget :)



2015. júl. 16. 20:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekünk a Szarvasi SZV 623 vált be. Fehér és fekete színben kapható 13-14.000.- Ft-ért.

Nekünk 20 éve van meg, naponta kétszer főzünk kávét és még mindig tökéletes. Évente egyszer-kétszer vízkőtlenítem. Öntök bele annyi ecetet, mint amennyi víz kellene bele, átfőzöm, utána vizet főzök benne 2-3-szor.

Az árát azért tudom, mert a fiam most vett egyet.

2015. júl. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szarvasi mini espresso
2015. júl. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kotyogós, szinte bármilyen és ez nem vicc.


Volt egy tesz erről ahol kipróbálták az összes KV főzőt a kotyogóstól a több százezres csodáig, hogy melyik csinál jobb kávét.

Az eredmény az lett, hogy a legdrágább (ipari)gép csinálta a legjobbat, de utána a mezei kotyogós lett a második megelőzve a több tízezres gépeket.

2015. júl. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
"Kotyogós, szinte bármilyen és ez nem vicc. " kotyogós nem megy nálam, indukciós főzőlap van
2015. júl. 16. 22:20
 5/8 anonim ***** válasza:

Már hogy ne lenne olyan ami megy indukciós főzőlapon is:

[link]

2015. júl. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igen, ezek acélból vannak, de túl kicsi az alsó átmérőjük az én lapomhoz minimum 20 cm átmérő kéne
2015. júl. 16. 22:47
 7/8 anonim ***** válasza:

elég jól értek a kávékhoz :) A szarvasi kávéfőzőt nem ajánlom, egyrészt nem is főz igazi kávét, másrészt talán még 4 bar-t sem használ a készítéskor, egy előnye van, az pedig az hogy sokáig elműködik, viszont ezt akármelyik nem bóvli kávéfőző is tudja csak az nem olyan árban.


Esetleg érdemes lenne szétnézned kávégépekkel foglalkozó üzletekben, ahol az ipari kávégépeket újítják föl és adják el. Ugye, ezek a kávégépek átvannak vizsgálva, felvannak újítva, vizkőtlenítve és még fél vagy 1 év garanciát is adnak rá. Ami e mellett szól az még az, hogy ezek a gépek ipari célra vannak, tehát napi 50-100+ kávéfőzésre, odahaza ez a mennyiség több hét vagy hónap, tehát hosszú évekig elműködik, viszont a vizkőtlenítésre oda kell figyelni, ha ez megvan, háztartásban megölhetetlenek. Pl. Saeco gépek, 25-30 000 ft-ért meg kiválót lehet venni és mindig frissen őrölt, habos, ízletes, finom kávét lehet fogyasztani gombnyomásra.

2015. júl. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
utolsó, ez szép és jó, de 20 alatt akartam gépet...szarvasi lett amúgy, irodában is az van, ott kísérletezgettem benne Frei kávéval, kezd egyre jobb lenni - mondjuk ugye nem frissen van őrölve a kávé, hanem előző nap, de egész jó, nem iszok naponta kávét és nem blue mountain-t akarok főzni
2015. júl. 25. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!