Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Melyik hűtő lenne a legjobb?

Melyik hűtő lenne a legjobb?

Figyelt kérdés
Költözés előtt állunk,még soha nem vettem hűtőszekrényt.A szüleimnek fele hűtős fele fagyasztós van de mivel van hűtőládájuk ezért a fagyasztórész nincs használva.Majd a jövőben én is szeretnék ilyen fagyasztóládát,de addig nem tudom ,hogy egy 4 személyes családnak milyen elosztásút vegyek.A kamrám sem túl nagy.
2010. márc. 5. 07:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Én alul fagyasztósat vettem (3 fiók), fölül 200 literes. Ez volt a legnagyobb beépíthető (amit találtam normál árban - 100e). A fölül fagyasztós nem tetszett, mert nem akrtam a normál hűtőt a "földre rakni", hogy ne kelljen hajolgatni érte. Most a fagyasztóért kell hajolgatni, de azért persze sokkal ritkábban.
2010. márc. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
4 személyes család? Gondolom 2 gyerek. Alul fagyasztós 3 esetleg 4 fiókos kellene, mert azért gondolom tárolnál benne. "A"-s legyen az energiafelhasználás. Márkába: Gorenje, Electrolux, Zanussi. Az utóbbi még árbarát is. Szerintem menj be a legközelebbi Euronicsbe, ott biztos segítenek neked.
2010. márc. 6. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!