Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Lehet olyan dolgot csinálni a...

Lehet olyan dolgot csinálni a wifivel hogy az antennát letekerem és a helyére bedugok egy kábelt kb.5-10 méterest és a végére valami elosztóval meg ráteszem az antennát és feltenném magasba és úgy küldené a jelet működne?

Figyelt kérdés
2015. júl. 1. 21:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehetni lehet de meterenkent mar nem emlekszem de talan 1 decibel vesztesege van, ugyh ha a router 10 decibelt produkal akkor 10 m pigtail kabelon mar nulla lesz a jeleroseg
2015. júl. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm =D
2015. júl. 1. 22:41
 3/8 anonim ***** válasza:
most jutott eszembe, hogy 0,8 decibel a veszteség méterenként, ugyh. inkább a ftp/utp kabelt hosszabbitsd meg mivel az 100 -ig elméletben, gyakorlatban 80 m -nél már nem érzékelte a switchet, 70 méterig húzhatod :) sok sikert, ill. a helyedben inkább több wifi routert helyeznék el, lenne egy fő és a többit csak bridge mode -ban használnám, nagyon régen csináltam internet bekötéseket stb de annak már 8 éve is és azóta itt-ott állitgatok be egy két routert ismerősöknek ugyh. megfakult a tudás
2015. júl. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egy pigtail kábel milyen hosszú és menyi pénzben métere?
2015. júl. 2. 20:51
 5/8 anonim ***** válasza:
legelső oldalon amelyikről szoktam rendelni ott 3,30 eur / m kb 1000 ft/m , az ár függ attól is, hogy milyen konnketorokkal kell de neked ha minden igaz egy RSMAHLMR és egy RSMAMLMR konnektorral kellene a kabel de ezt inkább az üzletben érdeklőd meg, meg inkább kérd ki az ő véleményüket is, és ne rendeld meg külön külön hanem ők csinálják meg neked a kábelt mivel ahhoz gyakorlat kell meg speciális préselős fogó, mondjuk a cégben 5-en dolgoztunk ebből 1 tudta csinálni jol ezeket a kábelokat, én csak 2x próbálkoztam vele de nem sok sikerrel
2015. júl. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm és ezt lehet kapni akkár még üzletben amék ezel foglalkozik?
2015. júl. 3. 14:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Interneten, pc boltokban, elektrouzletekben nemtudom, ezt mar neked kell kikeresned
2015. júl. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Oké XD
2015. júl. 5. 14:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!