Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mitől veszítheti el a klímám...

Mitől veszítheti el a klímám a kontrollt?

Figyelt kérdés

Még nincs 1 éves, Vortex márkájú split klíma. Most kezdtem el használni a hőség miatt a napokban, 4 napja tisztítottam a belső egység szűrőjét.

Sima hűtés módban használom, 24 fok körülre van beállítva, mint általában. Egész hamar lehűti a szobát és csak a gyenge (3-ból 1-es) fokozaton szoktam használni. Azonban kb 4 perc gondtalan működés után egyszercsak jóval nagyobb erővel kezd el működni minden velejárójával (többet fúj be, nagyobb hang, stb) és próbálnám a távirányítón váltogatni a fokozatot, de az nem hat semmit már. Csak az ha kikapcsolom.

Ma csinált ilyet először.

Előre is köszönöm a válaszokat, tanácsokat, tippeket.



2015. máj. 21. 23:35
 1/4 anonim válasza:
Valószìnűleg önállósìtotta magát, ès az èletedre fog törni. Egyèbkènt nem hiszem hogy igy látatlanban akárki megmondaná hogy mi a baja. Ehhez bele kène mászni az agyába. A melegedès miatt is meg tudnak kergülni ezek a berendezèsek. Mindenkèppen egy szerelőt, de legalábbis egy elektronikában jártas embert tanácsolnèk
2015. máj. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a melegedés mellett a víz is okozhat problémát.

Ha eldugult a kondenzvíz elvezető és belefolyik, az is okozhat ilyen bajt.

gariban kihívni a szervizt. Az a jó móka.

2015. máj. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A cső az nincs eldugulva.

Most az elmúlt napokban egyébként jól működött. :)

2015. máj. 24. 14:05
 4/4 A kérdező kommentje:
Most megint jelentkezett a probléma és valóban a cső lehet eldugulva, semmi nem folyik ki rajta. Valaki tudna tippet, hogyan lehetne megoldani, hogy ne legyen baja a rendszernek? Vagy hívjak szerelőt?
2015. júl. 1. 17:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!