Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Azoktól kérdezem, akik hajalmo...

Azoktól kérdezem, akik hajalmosak nagyon berúgni, nem tudják hol a határ! Milyen praktikákat ismertek, amivel mégis meg lehet tartani a kontrollt?

Figyelt kérdés

Ti mit tesztek az ügy érdekében, hogy elkerüljétek a szar dolgokat, amivel egy -egy ilyen berúgás jár ?


(emlékezetkiesés, megbántasz valakit, leégeted magad sok ember előtt, részeg sms stb)


Próbáltam már:


-Folyamatos vízivás

-Kerülni a töményet

-Kerülni a több pia keverését

-határt szabni : pl.: max egy üveg bor



Egyik se sikerült... hiába. Ha már iszok annyit, hogy jól érezzem magam, onnantól ha valaki bedobja, hogy menjünk igyunk még valamit, akkor úgyis bólogatok :/


2015. máj. 3. 12:27
 1/2 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy mindig másnap , mikor visszagondolok az előző napi bulira, akkor pontosan tudom, hogy mikor kellett volna abbahagyni az ivást, mikor voltam pont megfelelő állapotban. De ott és akkor mindig azt állapítom meg, hogy még nem vagyok eléggé berúgva és inkább iszok még. Aztán a következő 1-2 pohár úgy megcsap, hogy készen vagyok teljesen :/
2015. máj. 3. 12:48
 2/2 anonim ***** válasza:
Sajnos én is így vagyok vele :) Annyit tudok magamról hogy egy üveg bor belefér,de már a 2.-nál gondok vannak.Tehát az elsőnél be kellene fejezni,de csak nagyon ritkán sikerül.Nem mindegy a lelki állapot sem,mert ha ideges az ember,még inkább kijön rajta.Kerüld a töményet mindenképp,mert az még becsapósabb,és ha nem tudod megállni hogy ne igyál többet,akivel éppen vagy,mondd meg neki az elején hogy egy szint után tuszkoljon haza :)
2015. máj. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!