Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen kávéfőzőt ajánlatok?

Milyen kávéfőzőt ajánlatok?

Figyelt kérdés

Kávéfőzőt szeretnék vásárolni, de nem igazán értek hozzá, ezért szeretnék tőletek tanácsot kérni.

A lényeg az, hogy kb 20000 ft-om van rá. Kotyogós kávéfőző kizárva. Jó kávét főzzön, lehetőleg erősebbet, 2 főre szeretném venni, szóval egyszerre minimum 2-t főzzön le. És ha lehetséges legyen beépített kávédarálója is.

Válaszaitokat előre is köszönöm!



2014. okt. 14. 15:17
 1/7 anonim ***** válasza:
kapszulást érdemes venni, pl. braun tassimo vagy nespresso
2014. okt. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De a kapszula nem túl drága hozzá?
2014. okt. 14. 16:22
 3/7 anonim ***** válasza:
De. És iszonyú pazarlás és környezet szennyezés.
2014. okt. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem drága, nekem kb 80ft-ba van egy kávé, de az viszont rendben is van, nemtom neked mennyit ér meg egy jó kávé, ezt neked kell eldönteni
2014. okt. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sokat megér egy jó kávé, de sajnos nem értek hozzá, hogy mivel legyen jó a kávé :D és azért szeretném ha nem kapszulás lenne, mert eléggé nagy adagokat kell lefőzni, van úgy hogy 9-10 emberre egyszerre, szóval úgy érzem a kapszulás kicsit sok lenne, de ha azt ajánljátok, mert annak a legjobb a kávéja akkor lehet hogy megpróbáljuk.
2014. okt. 19. 17:54
 6/7 anonim válasza:

A kapszulásat én sem venném meg, mert marha drága a kávé, ami kijön belőle. Míg egy kotyogósnál (csak példa, de lehet sima is, ami darálttal műkszik) 2000 Ft-ból kijön kb. 50-100 adag (erősségfüggő), addig ennyi pénzből a kapszulásból, ha 80 Ft-tal is számolsz, akkor 23, maximum!!!


Olyan főzőt, amiben daráló is van, ilyen kategóriában nem fogsz találni. Most kerestem főzőket, egy hónapja, és végül egy sima főző mellett döntöttem, 6000 Ft-ért, amiben teát is tudok főzni, és te határozod meg, hogy mennyi kávét forráztatsz le, mennyi vízzel. Én darálom hozzá a kávét, de nekem elég 4-5 naponta darálni egy nagyobb adagot, mert addig friss marad vagy még ki is tart.

2014. okt. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Közben én is végeztem egy kis "kutatást" az ügyben, és a felől érdeklődnék, hogy a DeLonghi EC7 kávéfőzőről mi a véleményetek. Árban is megfelelő, és mindent tud amire szükségem lenne, de nem tudom, hogy milyen kávét főz.

2014. okt. 22. 22:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!