Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Van valakinek Whirlpool wtls...

Van valakinek Whirlpool wtls 66812 mosógépe? Vannak problémái? Ki milyen felültöltős mosógépet ajánlana?

Figyelt kérdés

#Whirlpool #mosógép 66812
2014. szept. 10. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha hosszútávra tervezel Boscht vegyél, ha több pénzed van Miele-t.....


A többi 2-3 évig bírja....

2014. szept. 14. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Dudok Andrásné válasza:
Az enyém 20 év körüli. Talán azt tartottam szemelőtt,hogy minél egyszerűbb legyen 800 as centrivel.Minél több gomb és csilli villi lámpák annál nagyobb a hibalehetősége is.Szépen mos pedig olcso folyékony mosószert hastnálok.Igen a vizkeménységérzékelők bizony ha a viz kemény sivalkodik.Na nálam ugyan nem!!!!!Eddig 1 szer vizpumpát kellett csrelni,meg csapágyat de napi 2-4 szer mosok.Mindent még a cipőt is.
2014. szept. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

A Whirlpool azért nem jó, mert rozsdál és elkezd szétrohadni + a mosószer adagolóját képtelenség tisztítani...

Mindenféleképpen olyat vegyél, aminek könnyen tisztítható!

Nekünk Zanussi van.

2014. szept. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nekünk már volt Whirlpool mosógépünk.Pontosan már nem tudom hogy milyen modell volt,de 12 évig bírta.Két gyerekünk van,így szinte minden nap volt használva.Gyönyörű tisztára mosott mindent,sosem volt vele semmi probléma.Nem vízkövesedett,pedig nem használtunk semmi vízkőmentesítő csodaszert.Én csak ajánlani tudom mindenkinek,mert szerintem fényévekkel jobb mint a mostani mosógépünk,ami egy Zanussi.Már nagyon bánom hogy nem egy másik Whirlpoolra cseréltük.De tervbe van véve hogy amint lehet kicseréljük egy Whirlpoolra.
2014. szept. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Az én Whirlpool AWE 7629 típusú felültöltős mosógépem ajtajának az éle 3 év után rozsdásodni kezdett.
2014. dec. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

A 4-es válaszoló vagyok.

3 évnyi szenvedés után megváltunk a Zanussitól:)Ez idő alatt két alkalommal kellett javíttatni.Egyszer szivattyút cseréltek benne,a másik alkalommal pedig valami elektronikai problémája volt.Nem indult be.De most volt lehetőségünk egy cserére,ezért vettünk egy Whirlpoolt.Ég és föld a különbség a kettő között.Már nagyon bánom hogy annak idején nem egy ilyenre cseréltük le a régit.Én mindenkinek csak ajánlani tudom ezt a típust.

2014. dec. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Whirlpool felültöltőst ne vegyél. Az első 10 év után rozsdásodott. most még garanciális az új AVE 55610. 87.000frt. volt .A teteje már kezd púposodni, a hajlásnál. A garancia szépen elhajtott,azzal, nem rendeltetésszerűen használom.Vettem annyi fáradságot utána jártam több fórumot olvasva ,ez.másoknál is probléma Ez gyártási hiba.
2016. febr. 21. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!