Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen varrógépet vegyek?...

Milyen varrógépet vegyek? Megbízható márka? Típus?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy minőségi, jó márkájú varrógépet. Nem olyan nagyot ami asztallal egyutt van, csak egy ilyen kisebb asztalra tehető egyszerűbbre gondoltam. Tudsz nekem abban tanácsot adni, milyen márkát érdemes venni ami megbízható, és milyen kritériumoknak kell megfelelnie az adott gépnek? Csak olyanokra használnám mint póráz, nyakörv esetleg nagyon egyszerű ruhák varrása. Milyen szempontokat kell figyelembe vennem vásárláskor, miket kell tudnia? Csak arra kell h gyorsabban meg tudjam varrni amivel amúgy kézzel szoktam bíbelődni.
2014. máj. 31. 00:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Lucznik 438 vagy valamilyen Neumann/Textima a szocializmusból. Készülj fel rá, hogy valószínűleg lesznek elöregedett műanyag alkatrészek... de ezekhez kapható minden a varrovilag.hu-ban, és a műszerészek is értenek hozzájuk. A nyugati gépekkel jól be lehet cumizni... ha újban gondolkodsz, akkor meg csakis márkásat, aminek van szervize. A teszkógazdaságos kínai csodák olyanok, mint bármilyen más noname kínai termék. Egy darabig megy, aztán kuka.
2014. jún. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Drom válasza:

Nekem van egy Singerem, amit úgy hívnak, hogy Singer Samba.

A szervízes szerint ez a világ legroszabb varrógépe. Még Braziliában készült és még a koministák alatt vettük. Azóta pár éve vettem egy Husqvarna E 20 gépet. Ez már jobbnak tűnik, de az igaziak a Pfaff Select 4.0 és a Gritzner 1035. Póráz és nyakörv varrására egyik sem való, mivel ezek a dolgok általában vastag anyagból vannak és nagyon igénybe veszik a gépet. Erre ipari gépek valók. Főleg, ha bőrből van az anyag.

Persze azt nem tudjuk, hogy mekkora állatról van szó. Lehet, hogy egy macskahámot meg lehet velük javítani. Ha kérdésed van szívesen válaszolok, ha tudok. Most látom, hogy ez egy 2014-es kérdés. De nem baj.

2021. okt. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!