Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen minőségűek a gofri és...

Milyen minőségűek a gofri és szedvicssütők? Amiknek lehet cserélni a sütőlapot? Valami ajánlott márka?

Figyelt kérdés
Jó lenne egy gofrisütő, de megláttam, hogy vannak ilyen cserélhetősek, és arra gondoltam, hogy úgy nem kéne külön szedvicssütőt venni... Vagy nagyobb így a meghibásodási esély, vagy kisebb lehet a a teljesítménye?
2014. máj. 26. 14:05
 1/4 anonim válasza:
nekem valami neve nincs vagy 5 éve gond nem volt még vele csinál gofrit is meg háromszög szendvicset is.
2014. máj. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

(előző vagyok)

szerintem nem nagyobb a hibásodás veszélye valami igénytelen melegítő szál van benne

2014. máj. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod :) még gondolkodom, várom a megfelelőt :D
2014. máj. 29. 12:45
 4/4 anonim válasza:
Nekünk philips van, régóta meg van eddig nem volt vele gond. Lehet húst is sütni benne , meg ilyeneket. Nekünk bejött.
2014. jún. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!