Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Zanussi automata mosogépbe...

Hullár László kérdése:

Zanussi automata mosogépbe mért érzek mindig penész szagot?

Figyelt kérdés
Amikor megvettem természetesen semmi baj nem volt vele már ez a harmadik automata mosogép eddi whirlpool volt és nem észleltem ilyet probáltam ecettel átmosni egy két hét és ujjra kezdődik.mindig nyitvatartom a fedelét hogy kiszáradjon.
2014. márc. 31. 08:03
 1/1 swad válasza:

ha felültöltős, akkor azért, mert az üstszájgumi kialakítása olyan, hogy mindig marad benne egy kis víz, ami miatt bepenészesedhet. Az ecet jó ötlet. Amúgy meg ha használt, akkor még a mosószertartályban szokott megülni az öblítőgombának nevezett valami... ezek a tartályok a felültöltősök esetében nehezebben tisztíthatóbbak mint az elöltöltősöknél. érdemes szétszedni még a lúgszivattyút is, mert a forgórészhez is be szokott telepedni a szennyvízsár... konkrétan olyan (igaz kis mennyiségben) mint ami a pöcékben honol :)

Sokan nem tudják, hogy néz ki pár év használat után 1 mosógép belülről...esetenként kész cseppkőbarlang :)

2014. márc. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!