Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen villanytűzhelyet vegyünk?

Milyen villanytűzhelyet vegyünk?

Figyelt kérdés
Indukciósat vagy kerámia laposat? Nektek milyen van? Szeretitek? Milyen kotli és tisztítószer kell hozzá?
2013. szept. 7. 23:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekünk kerámialapos van, elégedett vagyok vele. Ha nagyon odaég rá valami (pl. kifut a leves és mire észreveszem már szénné ég rajta), akkor is lejön mindig egy másodperc alatt tisztítószerrel, nagyon könnyű tisztítani. Még csak 2 éves, de mintha vadiúj lenne.


Ilyennel tisztítom:

[link]


Tudom, reklám. De pont ezt a fajtát használom (a sütő tisztítására is a külön verzióját meg a mosogatóra is a megfelelőt), nekem bevált nagyon.

2013. szept. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És rá lehet tenni a hagyományos zománcos edényeket, vagy különleges igényei vannak?
2013. szept. 8. 00:23
 3/7 anonim ***** válasza:

A kerámia gyakorlatilag egy rezsó, bármit rátehetsz ami nem olvad el.

Az indukciós már más, ott vas edények kellenek (meg vannak speckó drága cuccok hozzá).

2013. szept. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bármit rátehetsz, nem lesz baja! Nekünk van 30 éves edényünk a nagymamától, jó a kerámián.
2013. szept. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 JulesM111 ***** válasza:

Egy-két előfeltétel kell neki műszakilag.

Nem rossz ha van ampered, mert egy villtűzhely képes a 15-30 Amper felvételére, sőt 3 fázis megléte örömteli.

Érdemes egy különálló elektromos ágat húzni neki, amit meg tudsz szakítani probléma esetén, sőt egy-két meghibásodott kerámialapos technika nagy ritkán önállóan képes bekapcsolni.


Indukciós az ami király, de tűzhelyestől, edényestől magas kiadás.

Azért jól lehet élni a kerámialapos technikával is, csak szánj rá egy 100-150ezer magyar Forintot.

2013. szept. 9. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszi a segítséget, pont most építik újjá a hálózatot, úgyhogy a szerelőnk jóvoltából már kenem-vágom az ampereket. A gáz kialakítása miatt csak villany jön szóba, a válaszok alapján egyre szimpatikusabb a kerámialapos. Köszönöm mindenkinek a segítséget, ment a zöld pacsi!
2013. szept. 9. 11:54
 7/7 anonim ***** válasza:
105-ért vettem Electrolux kerámiát, teljesen tuti...
2013. szept. 10. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!