Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mi történt a mikrónkkal?...

Mi történt a mikrónkkal? Eddig a 125ml cumisüveg tejet 40másodperc alatt melegitette ihatóvá, a reggel beraktam az üveget és hidegen vettem ki, nem melegít! Ha 2 percre rakom is hidegen marad, forog a tényér, világít de semmi.

Figyelt kérdés
mi lehet a baja? lehet javítani vagy kuka?
2012. nov. 8. 09:14
 1/10 anonim ***** válasza:
ez sajnos megdöglött ... attól még forgathatja a tányért, ha a micro része elromlott ... szerelő nézze meg, de olcsóbb lesz egy új
2012. nov. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
kuka
2012. nov. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
5 évet bírt ki.akkor nem reménykedek,hogy helyrekerül,gondoltam valamit elállítottunk,de sehogy sem melegít,akárhova tekerhetem.
2012. nov. 8. 09:25
 4/10 anonim ***** válasza:

Megnézeteheted szerelővel,de sztem kuka

Nekem 7 év után adta meg igy magát tavaly,szerelő kicserélni 5ezerért akart benne valamit,de nem garantálta hogy 1-2 évnél tovább működik,igy mivel pont december volt,karácsonyi akciókkal minden tele,vettem 8ezerért egy újat.

2012. nov. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Valószínűleg kiment a nagyfesz biztosíték.

Ha van ismerős szerelő, és nincs más baja akkor 800pénz, ha nincs akkor drágább lesz.

2012. nov. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
a biztositeknak nincs baja,kivesszük anélkül el se indul,a fütöszál a gyanús,de nem bíztos
2012. nov. 9. 07:14
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Az a hálózati biztosíték.

A magnetron biztosítékát mondom, ami nagyfeszültségű biztosíték.

Kb 5 centi hosszú, egy fehér műanyag házban van.

Vigyázat, nagyfeszültség van arrafelé, kikapcsolás után is marad benne egy ideig!!!

Általában 700-800mA értékű.

2012. nov. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
a fütöszál nem kap csak 20w a 220w helyett,mintha a melegítés funkció ki lenne kapcsolva,
2012. nov. 12. 13:36
 9/10 anonim ***** válasza:

fűtőszál?


a mikro nem fűtőszállal működik, 7-es kolléga szépen leírta mit keressetek, de itt egy link, hogy mivel műx: [link]


ha fűtőszál is van, akkor grilles mikro, és a szálnak a mikrózáshoz semmi köze


a 220 az 230 és nem w (watt), hanem v (volt)


a magnetron nagyfeszültséggel működik amit egy trafó hoz létre a számára


nem tudom ki mérte a 20 w-t és min, de inkább szerelőhöz vidd, ő mondjon rá áldást

2012. nov. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
grilles a mikró.már szerelönél van,várjuk a diagnózist
2012. nov. 13. 20:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!