Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mi a véleményetek a szárítós...

Mi a véleményetek a szárítós mosógépekről? Kérem, hogy csak az írjon akinek van ilyen, és ne az, aki csak hallott róla valami!

Figyelt kérdés
Azt is írjátok meg légyszi, hogy milyen típusú gépetek van!

2012. okt. 1. 20:34
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Nekem külön van szárítógép (Electrolux). Hasznos, főleg télen, egy óra alatt csontszáraz lesz 5-6 kg ruha. Hátránya: vagy sokat fogyaszt, vagy keveset és nagyon drága.
2012. okt. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Nekünk közös mosókonyha van a többi lakóval (külföldön élek), és van külön szárító. Én nagyon szeretem mert vasalni se nagyon kell utána. A márkáját nem tudom, gondolom nem a legdrágább. Otthonra azért tényleg lehet elég sokat fogyaszt.
2012. okt. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Engem csak a kombi szárítós mosógépek érdekelnének, mert nincs helyem két gépnek. A külön szárítógépet én is ismerem és nagyon jónak tartom, de most csak kombit tudnék venni és nem tudom eldönteni megéri-e.
2012. okt. 1. 21:00
 4/10 anonim ***** válasza:
Már én is nézegettem ilyen gépeket. Csak azaz érdekes, hogy nem tudom mit is tennék bele. Eddig bármilyen ruhámat megnéztem, benne volt a jelölés, hogy "gépi szárítás tilos".
2012. okt. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szinte mindenre ráírják, de csak túlzott óvatosságból. Én használtam már szárítógépet (Angliában) és a cuccok 70-80%-a simán mehetett bele. Utána kell járni hogy milyen anyagok azok amik nem mehetnek bele.
2012. okt. 5. 08:59
 6/10 anonim ***** válasza:
Annó volt, még gyerekek koleszba jártak. Évekig suli alatt, hétvégén nagyüzem volt. Fogyaszt, de akkor kellett. Soha nem volt vele, sem a ruhákkal baj. Ha a tipusa is érdekel, megnézhetem a pincébe.
2012. okt. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Légyszi!!!
2012. okt. 6. 22:09
 8/10 anonim ***** válasza:

az enyém ilyen, kombinált, és én is helyhiány miatt választottam, mert panelben lakom, HotPoint Aristont választottam, hosszas keresgélés után, ennek jók az értékei (fogyasztás/teljesítmény), és remekül bevált, már három éves, és tökéletesen működik, semmi pára nem keletkezik tőle a fürdőben, amikor szárít, és nagyon halk, csak amikor centrizik, akkor kelt olyan érzetet, mintha éppen felszálláshoz készülne, de ez is azért van, mert brutál egy centrije van, ha felére leveszem a teljesítményét, akkor is félszárazan veszem ki belőlük a ruhákat....


amúgy ha bemegy valaki a fürdőbe, rendszerint hátrahőköl, amikr meglátja a kijelzőjét, hogy "jé, ez működik??" mert annyira nincs hangja, hogy az hihetetlen!

2013. márc. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ja, azt lehagytam, hogy egyetlen aprócska hátránya van talán csak, hogy míg a mosókapacitása 7 kg, addig a szárításhoz muszáj kivenni belőle, mert annál max 5 kg a megengedett, különben gyűröttek lesznek a ruhák - de ez nekem speciel nem gond, mert úgysem szoktam mindent szárítózni, kényes dolgokat pl. nem, vagy csak külön-külön, két-három darabonként, kímélő programon, és akkor gyönyörűen felhabosítja őket...


de mondjuk, a 4-5 kg-nál is szépen veszem ki a ruhákat, lényeg, hogy azonnal tanácsos őket kiszedni amíg még melegek, és úgy összehajtogatni mindent, mert akkor már vasalni sem kell! és ez nálam agyon nagy plusz pont:)


ha viszont bentfelejtem, akkor úgy hűlnek ki szana-széjjel egymásba gabalyodva a ruhák, és hát igen, akkor olyanok is lesznek mire kihűlnek, nem az igaziak - akkor marad a vasalás, de akkor is jó puhák-habosak a cuccok -- én nem tudom hogy miért, de amiket szárítózok, azok a ruhák egészen lágyak lesznek mindig, nagyon meg lehet különböztetni őket a levegőn szárítottaktól, már eleve az állaguk alapján, és ennek semmi köze az öblítőhöz, mert azt egyformán használok mindenhez...


nagyjából ennyit tudok írni, ha lenne nagyobb lakásom, akkor csak azért vennék különálló gépeket, hogy egyidőben le lehessen zavarni több etapot -- mert azért a szekrényszárazra történő szárítás az kerek 3 óra!

szal időigényes kissé, de fullra megéri, és tapasztalatból mondom, hogy egyáltalán nem dobja meg a villanyszámlánkat, közelítőleg se annyira, mint amennyire ijesztegetik a jónépet azok, akik sosem használtak ilyesmit;)

2013. márc. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. júl. 4. 09:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!