Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mi a véleményetek a whirlpool...

Mi a véleményetek a whirlpool mosógépekről?

Figyelt kérdés
2009. dec. 15. 14:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Középkategóriás a whirlpool,végülis van jobb választás is,de nem volt eddig baj velük.
2009. dec. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Szépen mos csak nekem a teteje elég hamar elkezdett rozsdásodni.Ahol kinyitom.
2009. dec. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
most ugytudom hogy 5 év a garancia a gépekre az euronics-ban. igy megérheti ha a garija teljeskörű.
2009. dec. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
29%

Én az AEG vagy Elektrolux mosógépeket ajánlom.

Bár már ezek is úgy készülnek, hogy ne bírjanak ki 20 évet.Mert ez elég gyakori volt a régebbi AEG mosógépeknél.

A Whirlpool elég gagyi berendezéseket gyárt csak sokat költenek reklámra ezért úgy rögzült az emberekben, hogy az jó minőségű.

Végül is ha nem vársz tőle túl sokat (max 4 év)akkor 50.000.- Ftért jobb mint egy Ignis vagy egy Fagor.

A késleltetett indítás egy praktikus találmány ha van benne az előny

2009. dec. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Electrolux márkacsoport.

A Whirlpool most már gagyi. Mint a Philips általában.

2009. dec. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sok euronicsos eladóval beszélgettem már (egy munkám miatt voltam csomó boltjukban) és akikkel szóba került a mosógép téma, azok azt mondták (természetesen egymástól függetlenül), hogy a Whirlpool elég gagyi, rozsdásodik. Electrolux csoport (AEG, Zanussi) már normálisabb, de igazából: Bosch, Panasonic, Miele.
2009. dec. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
hát nekem is BOSCH van már 7 éve és még semmi baja nem volt. a WHIRLPOOL-nál csapágy problémák is lehetnek.
2009. dec. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Wpl felültöltössel az a baj h beleragad a mosópor az adagolóba.

Már többen mondták. :-(

2009. dec. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2009. dec. 22. 18:45
 10/10 anonim ***** válasza:
nekemmost szart be 3 éves whirlpool gépem... mérges is vagyok rá. és 1 éva alatt elkezdett rozsdásodni, most vehetek megint másikat.
2010. márc. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!