Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Pizza sütés elektromos sütőben...

Pizza sütés elektromos sütőben (kérdések lent)?

Figyelt kérdés

1, Pizza sütés szempontjából a nagyobb vagy a kisebb sütőteljesítmény a jobb egy tűzhelynél?


2, Elektromos sütőknél fel van tüntetve a sütőteljesítmény mint pl: 2 kW, 1.84 kW, 2.5 kW stb... és nem tudom, hogy melyik érték a jobb pizzasütés szempontjából.


3, Illetve a 250 fok megfelel vagy ebből is ajánlott a magasabb érték. 280-300 fok úgy tudom alap egy jó pizzához, mert hirtelen kell nagy hőt kapnia a tésztának mint a kemencéknél.


4, Az elektromos sütő jobb pizzánál ugye? Egyenletesebben sül meg stb... Tudom, hogy gázsütővel is lehet sütni, de az elektromos jobb hozzá nem?


5, Légkeverésen kívül alsó és felső sütési mód kell hozzá vagy elég csak az alsó?



2012. aug. 19. 17:44
 1/1 anonim válasza:

Bocs, lehet hogy nem neked szól, de mivel mások is olvasni fogják, ezért hadd írjak le egy fontos dolgot:

Ott kezdődik, hogy ha nincs jó tészta recepted, vagy nem jól gyúrod össze a tésztát, akkor alapból nem fog jól sikerülni a megsült pizzád. Ha nincs előmelegítve a sütő, akkor valószínű hogy ki fog száradni a tészta.

3,Tapasztalatom szerint ha megfelelő a recept és tészta, akkor már 250 fokon is nagyon jó pizza sülhet ki belőle(külseje enyhén ropogós, belül puha,omlós)De ha a gyorsaságra akarsz menni, akkor magasabb hőfokon kell gondolkodni.

4,Igen az elektromos jobb.

5,Szerintem csak annyiban fog változni ha bekapcsolod mindkettőt hogy hamarabb sül meg a pizza.

2012. nov. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!