Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mit lehet csinálni egy még...

Mit lehet csinálni egy még működő, de már igen-igen lestrapált régi hűtővel?

Figyelt kérdés
Örököltem egy újabb hűtőt és a régitől nem tudom hogyan tudnék megszabadulni. Eladni nem akarom, nem vágyom az azzal kapcsolatos hercehurcára, különben sem ér szinte semmit. Létezik valami gyűjtőhely az ilyesfajta a hulladékok számára?
2011. okt. 31. 17:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Tedd fel vaterára 1ft minimálár nélkül és kösd ki, hogy érte kell jönni az általad megadott helyen az általad megadott időben. Ezzel gyakorlatilag elajándékozod és valaki tudja még használni, akinek kell. Kollégiumba pl. tökéletes. Ha leütötte valaki, akkor kijelölsz egy számodra kellemes időpontot és elviszik, neked csak az ajtót kell kinyitni. Még egyszerűbb is, mintha te cipelnéd.


Én mindig így csinálom.

2011. okt. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

van sok műszaki bolt,ahol ha új hűtőt vesz valaki,de egy régit lead,akkor pl tízezer forinttal olcsóbban megkapja,mintha nem adna le régit,

ilyen embernek is sokat érhet

2011. okt. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!