Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Hűtőbe belerohadt hús takarítá...

Hűtőbe belerohadt hús takarítása hogyan?

Figyelt kérdés
Telkünkön van egy 150 literes fagyasztóláda ami tele volt hússal. A múltkor vihar volt és lecsapta a biztosítékot a lényeg a hűtő leállt és a hús ami benne volt kiolvadt majd megrohadt. Tiszta zöld büdös benne a dezsnyó hús, csirke lábak bemohásodva undorító az egész. Kérdés ezt a húst még lehet valamire hazsnálni vagy dobjam ki az egészet (de hova??). A hűtőt ki lehet még takarítani vagy az is kukás? Egyszer láttam a mítoszrombolókba hogy egy kocsiba rohadt disznót akartak kitakarítani de nem sikerült. Help :((
2009. máj. 2. 18:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi véletlen lekapcsoltunk a hosszabítót mikor nyári nyaralásra mentünk és az erkélyen lévő kiskamrában lévő fagyasztóról megfeledkeztünk. Nekünk is berohadt a hús, a rokonunk vette észre a lakásban a bűzt mikor virágot locsolni ment. A hús kidobásra van ítélve, de igazából nem tudom, hogy hová szabad, én nem kérdeztem tőlük hova tették. A fagyasztót mi azóta is használjuk, nem büdös meg semmi jól-jól ki lett fertőtlenítve domestos, ecet persze nem összekeverve, de tuti jól ki lett vele sikálva és kész.
2009. máj. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A húst meg ásd el, ha van gusztusod hozzányúlni.
2009. máj. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az a legjobb ha elássátok de jó mélyre ne hogy a kobor álatok ki kaparják és szanaszétt hurimpálják :)

de ha vesztek meszet és meglocsoljátok vele akkort kevésbé fogják kiszimatolni a dög szagot az álatok :)

2009. máj. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!