Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Számítógép takarítása, hogyan...

Számítógép takarítása, hogyan álljak neki?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy a 3 éves gépemet csak egyszer takarítottam ki kb 1,5 éve időhiány miatt nemvolt időm rá ezért mostanában áldoznám rá az időmet a takarításra. Az előző takarítást szervízben csinálták garancia miatt, a garancia ma már nem él ezért szeretném én kipucolni. Gépeket már raktam össze abba a témába van gyakorlatom de még nem takarítottam olyan nagy mennyiségű "dzsuvát" ami most benne van leszedtem az oldalát hát van benne bőven, holnap kezdeném el milyen tanácsokatt tudnátok adni amivel biztonságosan kitudom pucolni? köszönöm a segítséget
2011. ápr. 3. 22:44
 1/4 A kérdező kommentje:
És még annyit hogy esetleg a gépház 1es részein is lenne valami teendő?
2011. ápr. 3. 22:47
 2/4 anonim ***** válasza:
sűritett levegővel, először a ventikből aztán a többi részből. ecsetet is szoktam használni, fellazításnak.
2011. ápr. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A sűrített levegő viszont befújja a port a buszok csatlakozóiba és az nem biztos hogy jó.Én le szoktam a ventillátort venni és a kártyákat ramokat és résszívóval kiszívatom.
2011. ápr. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem szedd szét teljesen, porolj ki mindent és rakd össze. Ha van porszívód, ami tud fújni azzal ki tudod takarítani a por nagy részét (a tápot se feledd!).
2011. ápr. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!