Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mennyivel jobb egy dupla...

Mennyivel jobb egy dupla grilles mikrohullámú sütő egy szimpla grillesnél? Egyáltalán jobb?

Figyelt kérdés
Pl. csak gyorsabban grillez, jobban átsüti a húst vagy csak többet fogyaszt? Megéri dupla grilleset venni? Pl. a 2 Bifinett típusú mikró közül az egyik dupla grilles. A sima 8-10 ezer, a dupla grilles változat 11-12 ezer körül van (csomagolássérült, 3 vagy 6 hó garanciával).
2011. jan. 22. 11:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Én "kijártam ezt az iskolát" nekem egyáltalán nem kellene többé grilles mikró.

Általában rács mögé van rakva a fűtőszál,takarítani nem lehet,ha rácsapódik valami.amikor bekapcsolod,ég rajta,büdös,beveszi a kaja a szagot.

Egyszemélyes grill,ahhoz képest sokat fogyaszt.

Mikor új volt,2-3 hónapig használ(gat)tuk,aztán lassan leszoktunk róla.

Én inkább vennék külön a helyedbe egy grillt.

Ha mégis az említetteknél maradsz,nézd meg a tábláján/dobozán a teljesítmény-külömbségeket.

Egy "síma" grilles mikro általában:

mikro-700-1000 W

grill-900-1200 W

2011. jan. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!