Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Vélemények a kenyérsütő gépekről?

Vélemények a kenyérsütő gépekről?

Figyelt kérdés
Van, aki azt mondja, hogy elég "nyers" a benne készült kenyér tésztája, (ezért adják el sokan) van aki nagyon dicséri. Venni szeretnék és előtte érdeklődnék, kinek mi a vélemény, akinek vam ilyen gépe! Köszönöm a válaszokat!
2009. febr. 3. 14:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
mi nem sok kenyeret eszünk, a fél kilós kenyeret van, hogy 2 nap után ki kell dobni, mert nem fogy el és 2 nap után egyébként is ehetetlen. mi vettünk kenyérsütőt, nagyon finom kenyereket lehet benne sütni. össze sem hasonlitható a boltival. én nem bántam meg. arról nem is beszélve hogy csak annyi dolgom van vele, hogy beleszórom a hozzávalókat és megvárom mig elkészül.
2009. febr. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
Nekem a kenyérsütő nem adta vissza azt a ropogós kenyérhéjat amit várok egy kenyértől , azzal együtt ettük mi is egy darabig , aztán elajándékoztam.Aki szeret kenyeret sütni az nem géppel csinálja , én szeretem magam gyúrni a tésztát . Ja és engem zavart a kenyérben a luk , a keverőfejtől.
2009. febr. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Én is nagyon szeretem. Nekem egy Moulinexem van, nagyon elégedett vagyok vele. Nem igaz, h nyers marad a kenyér, max rossz a recept. Amit a géphez adnak receptet azt nem szabad kipróbálni úgy sz..r ahogy van. Ráadásul én rengeteget dagasztok vele, olyan gyönyörűen dolgozik, hogy nem tudok vele versenyezni. Azóta mindig sikerülnek a kelt tésztáim, amik ezelőtt nem. Általában én úgy sütöm a kenyeret, hogy csak dagasztom géppel, és a sütőben sütöm, mert nem szeretem ha a keverőlapát krátert hagy a kenyéren.
2009. febr. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk egy ETA márkájú van, nagyon jó kenyeret, kalácsot süt!

Bevált!

Digitális mérleggel, nagyon precízen kell a hozzávalókat adagolni, és sokan ezt nem csinálják, csakúgy nagyjából.Olyankor persze, hogy nem sikerül..

2009. febr. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is van kenyérsütőnk, csak anya nem használja gyakran, pedig csak bele kell készíteni a hozzávalót és reggel, mire felkelünk megsüti a kenyeret. Azt hiszem Kenwood márkájú. Egyszer muter kidobta a kenyérrel együtt a dagasztólapátot is... ha jól emlékszem 5000 ft volt az a kis sz*r bele. a tésztát rendesen megsüti, ráadásul így legalább tudod mit eszel. dagasztani tényleg nagyon jól tud, mikor perecet v pogácsát sütünk mindig azzal csináltatjuk
2009. febr. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
100%
sztem is érdemes megvenni m finom kkenyeret süt meg pizzatésztát is..hát persze nem teljesen olyan mint a bolti de finom
2009. febr. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Moulinex Bagett sütőm van.

Kenyeret még csak egyszer, bagettet, ami inkább egy nagyobb kiflire hasonlít, már nagyon sokszor sütöttem, minden félét. Nagyon finom, a párom imádja a friss forró kifliket.

Valamint szoktam benne dagasztani-keleszteni is. És még lekvárt is tud főzni, bár az nem tudom mi köze a kenyérsütőhöz. :-))

2009. febr. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
100%
Mikor anyám megvette nagyon örült, próbálgatta a különböző recepteket, igaziból finom is volt amiket készített, de így több hónap elteltével az a véleményem, hogy a kenyérsütő esetében triplázottan is érvényes a mondás, miszerint: minden csoda 3 napig tart... Azóta sem vette elő. Szerintem ezzel sokan vannak így, poén egy darabig, de mindenképpen érdemes átgondolni, hogy megveszed-e, mert hosszabb távon egyszerűbb, olcsóbb és jobb is megvenni a kész, puha meleg kenyeret inkább a péktől.
2009. febr. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó válaszadó, és kérdező! Több mint 4 éve megvan a GÉP. Isteni kalácsot , kenyeret lehet vele sütni! De ami a fontosabb , előreprogramozom, és reggel 7-re friss kenyér illata lengi be a házat! Annélkül, hogy a sarki pékhez le kellene szaladni. Arról nem is beszélve: tudom mi van benne! Nincs E akárhányas!!! Ja, és kijön 1 gk kenyér durván/villanyárammal/ 150-160 ft-ból. Lehet utánaszámolni: csak napi 1 kg kenyérrel, és a bolti 230-240 ft-os árral!!! És az sem igaz hogy rossz!!! Mint mindent ezt is ki kell kisérletezni, ja, van a neten egy rahedli recept! Nekem a krumplis jön be leginkább. Még 3 nap mulva is oan mint a friss. Tehát nem feladni, gyakorolni!!! Sok sikert!
2009. febr. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%

Sziasztok!

Nekem is van kenyérsütő gépem és Én imádom. Oda nem adnám semmi pénzért sem. Már sokan írták előttem és csak ismételni tudom az előttem "írókat". Tuti kenyeret lehet vele sütni. A dagasztás meg megkönnyíti a minden napjaimat.

Én minden második nap sütök. Van amikor csak megdagasztom vele a kenyértésztát és püspök kenyér formában megsütöm. Így olyan mint a bolti forma kenyér.

Szerintem nagyon megéri.

Sok sikert!!!!

2009. febr. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!