Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Kenyérsütő gépről vélemények?...

Kenyérsütő gépről vélemények? Melyiket ajánlanátok, miért?

Figyelt kérdés
Típus, ár érdekel, és saját tapasztalat.(1 kiló a minimum kenyér méretben)
2011. jan. 24. 23:28
 1/10 A kérdező kommentje:
Most vettem észre, hogy van alattam nem sokkal egy hasonló kérdés :).Én másik kérdező vagyok ;)
2011. jan. 24. 23:30
 2/10 A kérdező kommentje:

Illetve még az érdekelne, hogy vaterán érdemes-e venni, valaki vett-e már ott.

Egy Kenwood sütőt láttam, az eredeti bolti ár töredékéért, ennek állítható a kenyérmérete és ez nagyon tetszik benne.

2011. jan. 25. 00:15
 3/10 A kérdező kommentje:
Valamint még a Moulinex márkájú is tetszik:)
2011. jan. 25. 00:15
 4/10 anonim ***** válasza:

Én az 1 kilós kenyérhez mindenképpen 2 lapátos gépet javaslok. Az 1 lapátosok nem tudják rendesen feldolgozni a nagy mennyiségű tésztát. Az hogy milyen típus szinte mindegy, a lényeg hogy könnyen beszerezhető legyen hozzá az üst, mert az megy tönkre a leghamarabb. Ha rendszeresen használni akarod a géped és nem akarsz friss kenyér nélkül maradni, akkor javaslom hogy egyből vegyél egy tartalék üstöt. Nekem most egy Hauser BM-820-as gyúrja a tésztát, immár vagy 3 éve, és már 3 üstöt megevett pedig csak dagasztásra használom. Ezen a linken sok hasznos tanácsot találsz: [link]

Üdv!

2011. jan. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ez egy nagyon hasznos link :)!Így nem kell feleslegesen egy csomó pénzt kidobni!
2011. jan. 25. 11:31
 6/10 A kérdező kommentje:

Csak egyetlen választ kaptam, bár az nagyon hasznos volt, de még szeretnék VÉLEMÉNYEKET, ezért emeltem ki a kérdésemet.

Még annyit szeretnék tudni, hogy melyik fajtához lehet beszerezni pót üstöt esetleg?És hol? gyártónál, vagy szervizben?

2011. febr. 1. 17:23
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem hiszem el, hogy senkinek nincsen kenyérsütő gépe :D!
2011. febr. 1. 19:12
 8/10 anonim ***** válasza:

Van...METRO-s,"nevesincs"6 éves,hibátlan.Anno 8999 ft volt,mint újdonság. CSAK kenyérsütésre használjuk,nagyon sokat/heti 1~3 alkalom/

Én is érdeklődve olvastam a linket.

2011. febr. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm :) végre valaki :)
2011. febr. 2. 22:33
 10/10 anonim ***** válasza:

.....és már "fejből"--hisz évek óta ez a recept :

Mi CSAK Halma halasi lisztet használunk,"rendes" élesztőt,és síma házi disznózsírt...Tehát...:

72 dkg liszt--ebből fél kiló a finomliszt,a többi félfogós

4 dl víz

1 evőkanál cukor

1 púpos teáskanál só

2 evőkanál zsír

az élesztőnek kb.2/3 része.

II(2).sütési program fokozat/ez a nagyobb kenyérhez való/

3-as/legerősebb/sütési fokozat.

Így "alapból" 3óra50perc-ről indítja a miénk

Ezután még 1 órát vár,addig nem kell/szabad kivenni.

A miénk akkor van kész(4ó50perc)mikor a készülék automatikusan visszaáll az I(1)programra,és ez látszik:

> I 3.00 < gondolom ez gépenként más.

Természetesen a 3:50-es sütési időt(és mindegyik progit)el lehet "tolni" max.13 órával,hogy akár délután bekészíthető a reggelre kívánt kenyér.

2011. febr. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!