Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mosogatógépből whirpoolt vagy...

Mosogatógépből whirpoolt vagy electroluxot vegyek? Alig van köztük különbség.

Figyelt kérdés
2010. nov. 11. 12:13
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
Jelenleg selyemfényű, már volt festve, így örököltük, amikor ideköltöztünk. Van benne minta, be van marva, a henger emiatt lehet nem fog működni, marad az ecset. Az a baj, hogy itt-ott, ahol víz érte, fel van puklisodva. Azt még nem tudom, hogyan tudom felrenoválni. A smirgli vajon mennyire jó megoldás? Utána meg egy kis fatapasz. Vagy nagyon mellélőttem?
2010. nov. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Nekünk úgy 20 éve gond nélkül "üzemel" a bútorlap, és az ára TÖREDÉKE a fa bútorlap árának.

Bosch = Junkers, ezt is figyelembe kell venni. Ez már nem az a régi Bosch, ahogyan az AEG is Elcetrolux már. Szerintem a márkahűség baromság, inkább azt kell nézni, az adott típus mennyire megbízható. Fórumozni kell, véleményeket olvasni, nem bedőlni egy olyan márkanévnek, amit közben már kétszer eladtak, és a fejlesztőik nagy részét átirányították máshova/kirúgták.

2010. nov. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:

Igaz, igaz...

Mondjuk a Junkers sem pisi... És a szakértő nem ilyen oldalakon leledzik, hanem az, aki szereli!


Bútorlapot akkor sem, nem, nem soha!!! (Csak, ha nincs más megoldás!)

Tessék, ugye hogyan javítsuk!!!!?

Flex - lecsiszol, műgyanta (hasonló színű), finom élű spakli, +türelem... És még így is marad nyoma, de legalább... olyan patinás lesz...

ÓÓÓ de tudnám...

2010. nov. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Ma fájdítottam a szívem, elmentem bútorlapokat nézni. Hát igen, tudnék választani! A fa bútorlapok jobban bejönnek nekem, amúgy is híve vagyok a fából készült dolgoknak, de sajna most biztosan nem fog menni a csere, marad a renoválás. Megpróbálom kihozni belőle a lehető legtöbbet. Köszönök minden segítséget!
2010. nov. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!