Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mosogatógépből whirpoolt vagy...

Mosogatógépből whirpoolt vagy electroluxot vegyek? Alig van köztük különbség.

Figyelt kérdés
2010. nov. 11. 12:13
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Electrolux,AEG, egy cég
2010. nov. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:

Anyueknak whirpool van mar vagy 15 eves es nincs ok arra,hogy lecsereljek tokeletesen mukodik,keveset fogyaszt.

Nekunk Samsung van 3 eves es nagyon jo az is.

2010. nov. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:

BOSCH!BOSCH!BOSCH!BOSCH!BOSCH!BOSCH!BOSCH!BOSCH!BOSCH!BOSCH!BOSCH!BOSCH!BOSCH!BOSCH!BOSCH!BOSCH!BOSCH!


- egy márkakereskedő -

:-)

2010. nov. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
Kedves iménti márkakereskedő hozzászóló! A BOSCH egyik nem beépíthető mosogatógépénél (SGS53E18EU) olvastam, hogy a külseje "nemesacél színű, festett". Ez a "festés" mennyire tartós? Vagy van okom félni a rozsdásodástól? Egyébként az említett típusról vélemény? Bocsánat, hogy itt kérdezem.
2010. nov. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:

...Poén volt a "márkakereskedő", mondjuk a BOSCH egy megbízható márka! (bocsika :-)

Én dekoros vagyok. Most őszintén: minden, ami festett (és nem égetett zománc), az sérülékeny, kopik, rohad! Talán a Hammerite bírja 4-5 évig...

Puccos, szép cuccot akartok vagy megbízhatót? Az itt a kérdés!

Én megkérdeztem anno egy mosógépszerelőt, az ő véleménye alapján vásároltunk. Bejött...

:-)

2010. nov. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
Köszi. Na és akkor végül is mi a tanácsod? Mert amit kinéztünk, az Bosch, dehát festettnek van írva. Nem is láttam másfajtát a Boschnál, vagy ez a festett nemesacél színű van, vagy fehér, ami szintén festett. Vagy van a beépíthető, amire meg bútorlapot kell szerelni. Melyik a legjobb választás?
2010. nov. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
még mindig én: szóval érdekelne, mit tanácsolt neked a mosógép szerelő. Egyébként inkább megbízhatót szeretnénk, ezért nézegetjük a Bosch-t.
2010. nov. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:

Na kérem: Hát nekünk egy Whirpool van, de csak azért, mert a jó márkák közül ezé volt az a méretarányú, ami pont kellett... Egyébként meg mindenképp jónevű márkát vennék, mert a név kötelez. A beépíthető azért jó, mert nem látszik, nem kerülgeted. Ez nem bútor, nem mutogatod, üzemi egység, nem szépnek, jónak kell lennie. A helyedben biztos, hogy egy márkás beépíthetőt vennék.

DDDEEE!!!

Bútorlaaaap???

Be ne engedd a lakásodba a bútorlapot!!!

Undorító, hamis anyag! Egy-két év alatt szétnyílik, mint a karfiol, gombák tenyésznek benne, festhetetlen átalakíthatatlan, nem tartós, nem lehet normálisan csavarozni, leválik róla az élfólia, egy szó - mint száz: fos!

FA!!! FA és FA!!!

Egy ismerős asztalossal gyártasd le a burkolatot fából! Szebb is lesz, egyedi, és tartós! Átfestheted, lakkozhatod, fúrhatod-faraghatod, és majd egyszer, mikor lefőtt az ő kávéja, a garázsban még mindig jó lesz polcnak. Természetes anyag, még égni is szebben ég, mint ezek a szutykok! Ráadásul szinte egy árban van!

(de ha nem is... :-)

Ennyit tudtam segíteni.

(BOSCH BOSCH BOSCH BOSCH BOSCH BOSCH BOSCH... :-)

2010. nov. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
Tyűha! Köszi a választ! A helyzet az, hogy nálam L-alakban van kialakítva a konyhabútor, és bizony bútorlapból van minden fiókja, ajtaja. Ha beépíthetőt veszünk, akkor annak is ugyanolyan ajtót kellene felszerelni, mint amilyen a többin van. Vagy, lecseréltetjük az összes ajtót és fiókot. Bár erre most nincs keret. Egyébként átfesteni készülök a bútorlapból készült ajtókat. Remélem menni fog! Ami a szétnyílást illeti, már látszik itt-ott. Tök gáz. Mindenesetre maradok a Boschnál. De még szétnézek. Köszi még egyszer!
2010. nov. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:

Hát az más helyzet, ha egy meglévőt kell kipótolni, ott nincs mese, ugyanolyannak kell lennie... Ha mégis fested, kérdezz rá szakembertől, milyen festéket ajánl! Az akril alapú le fog peregni idővel! Én valami matt, vagy selyemfényű zománccal próbálkoznék, és mindenképpen teddi-hengerrel vinném fel, mert az nem hagy nyomot, mint az ecset...

Kellemes piktorkodást!!!

:-)

2010. nov. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!