Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Van most valahol olyan, hogy...

Van most valahol olyan, hogy beszámítják a régi hűtőszekrényt? Pl Euronics, Media Markt?

Figyelt kérdés

#hűtőszekrény #beszámítás #kombinált hűtő #hűtőszekrénybeszámítás #hűtőszekrény beszámítás #fagyasztó beszámítás
okt. 7. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

Sehol.

Max. ha előre szólsz, a régit elszállítják.

tegnapelőtt 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Szervizmérnök úr ***** válasza:
0%

Pontosan nem érzékelem az időt, talán már 10 éve már leszoktak ilyen csereakciókról az üzletek, ami korábban is csak szemfényvesztés volt.

A rossz készülékektől való megszabadulás, ideiglenes tárolás csak nyűg volt, akciózni pedig anélkül is lehet, ahogy nekik éppen megéri.

Pszichológiai csábító hatás volt, a vevő azt hitte, hogy jobban jár így, de valószínűleg rájöttek, hogy a boltnak nem ér az annyit.

tegnapelőtt 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ma törvény kötelezi a gyártót a régi készülék begyűjtésére (nem a forgalmazót) arra az esetre, ha a vásárló jelzi ezirányú szándékát.

Azaz kérni kell a vásárláskor, és megszervezik az elszállítást valamilyen módon.

Ha nem kéri, utólag nincs reklamáció, hogy elfelejtette, nem tudta, nem mondták, akármi.

Ha működő készüléke van a kérdezőnek, de újat szeretne, a régit meghirdetheti eladásra. Vagy akár ingyen elvihetőnek is kínálhatja, ha nem akarja hogy veszendőbe menjen az egyébként használható készülék.

Én is így tettem a nyáron, egy család jelentkezett, akiknek éppen elromlott a hűtője, és nagy segítség volt nekik hogy egy másikat kaptak, ha az még nem is új, de megbízhatóan működött. Ráadásul éppen a gyerekük születésnapja volt, és tele volt a hűtő kajával, ami elromlott.

tegnapelőtt 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, én senkit nem pontoztam le.
tegnapelőtt 12:15
 5/5 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Nem gond, a lelki sérült ebben éli ki magát, én csak nevetek rajta, ahogy követi az írásaim. Még arra is veszi a fáradságot, hogy párosával csinálja, egyet nyom mondjuk telefonról, egyet gépről, idegből.

Valakinek ennyi öröme van az életében...

tegnapelőtt 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!