Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Euronicsban a mai napon...

Euronicsban a mai napon vásárolt kávéfőző. Elállhatok tőle?

Figyelt kérdés
Adott egy 13 ezer forintos kávéfőző, ami nem felel meg a hozzáfűzött elvárásoknak, viszont technikai problémája nincsen. Vannak üzletek, ahol 72 órán belül levásárolható a termék ára, ha még sem lenne megfelelő, viszont nem tudom, hogy ez az Euronicsnál hogy van... Interneten csak a webáruház ÁFSZ-ét találtam meg. Személyesen vettem.

#elállás #Euronisc
2021. dec. 30. 15:25
 1/2 anonim ***** válasza:
92%

Személyesen visszaviszed és illedelmesen köszönsz, aztán előadod amit nekünk ide írtál.

Ha mákod van, jó fejek lesznek.

De hivatalosan semmi sem kötelezi őket arra hogy a kedvedre tegyenek.

A 72 óra ha van, az önként vállalás, hivatalosan nincs ilyen. Kivéve ha a termék hibás, de akkor is csak a csere kötelező, a pénzed nem kötelességük visszaadni.

2021. dec. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól tudom, akkor így van ahogy az első írta. Hivatalosan személyes, bolti vásárlásra nincs elállási jog, kivéve ha ők adnak.
2021. dec. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!