A porszívóm a hibás?

Figyelt kérdés
A porszívóm, amit egy német használtboltban vettem és semmilyen használati utasítása nincs, csak annyit tudok róla, hogy ilyen nagy piros dugója van, és sokat fogyaszt. Nos amikor bedugom, és bekapcsolom, akkor elmegy az áram. Első alkalommal, amikor elment az áram, és a biztosítékokat visszakapcsoltam, észrevettem, hogy a környéken sincs áram. Amikor visszajött az áram, akkor megint megpróbáltam bekapcsolni, de megint leverte a biztosítékot. A környéken sem volt áram megint. Ezt még 4 alkalommal, összesen 6-szor próbáltam. Azóta nem. Viszont arra gondoltam, hogy a porszívóm csinálná az áramszünetet?
tegnap 18:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Mégis mennyi esélye van, hogy 6-szor pont akkor dugd be a porszívót, amikor elmegy az áram?
tegnap 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha a porszívó lenne a hibás, csak a házban csapná le a biztosítékot. Viszont ha a környéken sem volt áram, akkor a biztosítékot nem kellene lecsapnia. Kivéve ha a biztosítékod nagyon mint a központi, viszont ilyen esetben a vezeték hamarabb elégne. Küldesz képet hogy néz ki az a porszívó, és milyen a biztosíték amit lecsap?
tegnap 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!