Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Új mosógép dobját rögzítő...

Új mosógép dobját rögzítő csavarok tartják?

Figyelt kérdés

Megkértem egy villanyszerelőt, hogy üzemelje be a mosógépemet, mert most költöztem el otthonról, és még soha nem üzemeltem be mosógépet.

Ő beüzemelte, ma elindítottam, és a centrifugánál a másik szobából hallottam, hogy remeg.

Odamentem, kihúztam a konnektorból, és kettő csavar hevert a padlón.

Ilyenkor mi a teendő?



tegnap 21:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"Nem hallottam erről, hogy a dobot csavarok rögzítik"


Ezért kell elolvasni a kézikönyvet...

ma 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Fél perc alatt nem feltétlenül lesz baja, de ahogy írták, keresd meg a 3. csavart is, miután arra még nem reagáltál semmit.

Vagy az utasításnak megfelelő darabszámot.

Meg ezt lehet érzékelni is, ha kézzel mozgatod a dobot, hogy mennyire enged rugalmasan.

ma 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Ma jön mosógépszerelő, átnézi a gépet, hogy lett-e baja.
ma 12:02
 14/14 A kérdező kommentje:
Azt mondta a szerelő, hogy nem lett nagyobb baja a mosógépnek, egy-két helyen lenyúzódott, de nem még időben kikspcsoltam.
ma 22:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!