Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Melyik mosógép a legjobb...

Melyik mosógép a legjobb választás ár-érték arányban az alábbiak közül? 🤔

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]



Rólam: egyedül élek, keveset mosom, átlag havi 3x.

A fekete esztétikailag fogott meg, mert fekete a fürdőszobabútor is, de nem tudom technikailag jó lehet-e.


Köszönöm 🤗



aug. 29. 11:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Samsung mosógépekről nem sok jót hallottam. Családban is volt, már 3 év után elromlott.

A fekete hátránya a takarítás lehet. Jobban meglátszik rajta minden.

aug. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi ez az "ár-érték arány" mánia? Neked milyen funkciókra van szükséged? Mivel mind Samsung, így azonos a szervíz, kb azonos lehet az alkatrész ellátás. Amelyik drágább, az vagy több funkciót tud, vagy azokat a funkciókat jobban, esetleg jobb minőségű alkatrészeket tartalmaz. Ma már azt sem lehet mondani, hogy a vas drága, mert valószínűleg mindegyikben beton ellensúly van.
aug. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A fekete pl. A-s energiaosztályú, ez is egy szempont lehet.


Funkciókban mindegyik kb. ugyan az, a MediaMarkt-os linken lévő egy kicsit keskenyebb és csak 6 kiló ruha fér bele, de neked egyedül simán elég lehet.


A maradék 2 fehérben meg csak a ruhatöltetben és a centrifuga sebességében van lényegi különbség.


Szóval itt tényleg csak az a lényeg, hogy mi fér el a fürdőszobában, meg mi tetszik jobban.

aug. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nagyjából mindegy, amelyik a te igényeidnek megfelel. Ma már olyan minőségben gyártanak, hogy lutri az egész. Vagy kibír legalább 5-6 évet, vagy nem.
aug. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Funkciókban különböznek!


Az első egy egyszerű gép, előnye a viszonylag alacsony ár, illetve a mérete (kisebb lakásban lakom, minél kisebb a mosógép annál jobb).


A következő kettő több funkcióval bír, pl. AddWash, gőz funkció, illetve dobtisztítás (nem vízkövesedik). Hátrányuk, hogy drágábbak 15-20 ezerrel és jóval nagyobbak.


Az utolsó feketében már van AquaStop és Wifi is, bár ezt elvetettem.

aug. 29. 15:34
 6/8 anonim ***** válasza:
5: de mire van szükséged? Az enyémben pl. van szuper környezetbarát és allergia program, de soha sem használom, mert ezek 3-4 órás programok, és ezeket rövidíteni sem lehet. Nekem pl. az volt fontos, hogy az általánosabb programok mosási ideje és hőfoka változtatható legyen
aug. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
"Rólam: egyedül élek, keveset mosom, átlag havi 3x" ??????????????? Itt lefagytam....
aug. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

aug. 30. 16:13

Mert mi baj van ezzel?? Legalább tudja a bugyi hol a helye és hová kell visszamenni! 😂

szept. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!