Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Ár-érték arányban a Canon EOS...

Ár-érték arányban a Canon EOS R50 vagy az R100 a jobb választás?

Figyelt kérdés
júl. 9. 14:23
1 2
 1/12 nnnn5555 ***** válasza:
0%
Mindkettő kőkorszaki rettenet, csak használtan vegyél ilyet, mert úgyis el fogod adni, de inkább gyűjts még!
júl. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

2023 a kőkorszakban volt?! :O

Tisztában vagyok vele, hoyg vannak sokkal profibb gépek. Nekem telejsen kezdőként, amatőr szinten kellene valami, ami kicsit jobb mint a 6 éves mobilom (csak azért ebből nem vennék másikat). Ennél sokkal nagyobb összeget sem szívesen szánnék rá.

Akkor mi az amit ajánlanál, nem "kőkorszaki" és jobb vátel újonnan max 250-300e-ért?

júl. 9. 17:01
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Szeretnél a jövőben komolyan foglalkozni vele? Ha nem, akkor inkább ennyiből vegyél egy telefont.
júl. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

OK. Gondolom egy 17 éves friss jogsist is a szalonba külditek S Merciért. Ha nem ebben gondolkozik, akkor vegyen inkább buszbérletet...

További szép napot!

júl. 9. 17:39
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Bugyuta összehasonlítás, nem érted a lényeget. De mindegy, csá!
júl. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Előzőekkel nem értek egyet. Meg Veled se.Pirinyócska esélye van annak, hogy van egy idejáró, aki pont eme két gépet tüzetesen kipróbálta.

Keress jó tesztoldalakat és nézd át, mit írnak. Ezek nyilván angol nyelvűek, mint a dpreview, az ephotozine vagy a the-digital-picture.com. De még kenrockwell is jobb, mint itt nyivákolni.

júl. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

A képzelőerőddel ellentétben nem csak hasraütés szerűen írtam ezt a két típust. Rengeteg tesztet olvastam, néztem. Magyar és idegen nyelven is. Volt olyan is, ahol konkrétan ezt a kettőt hasonlították össze.

Van elképzelésem, csak kíváncsi lettem volna a marketing anyagoktól, fizetett promó tesztektől eltérő, nálam jobban hozzáértők véleményére. Munkahelyemen nem fotózom, más jellegű műszerekkel dolgozom. Nyilván nem a piacon lévő összes típussal. De ha valaki megkérdez, tudok véleményt mondani róluk és meg is tudom azt indokolni. Nem azzal kezdem, hogy mekkora hülye az illető, hogy itt nyivákol, miért nem túrja fel inkább a netete, honnan veszi a bátorságot, hogy itt ilyet meg kérdezni és különben is egyáltalán mi az hogy valaki nem a piacon lévő legdrágább, legprofibb eszközről kérdez. Ebből is látszik mekkor dilettáns hülye, hogy nem az anyatejjel együtt szopta ezeket magába. És ugyan a kérdésére érdemben nem áll szándékomban válaszolni, de csak azért is belerúgok és kioktatom...

De hagyjuk, túl fogom élni, hogy itt nem kaptam válszt. Hiba volt itt kérdeznem, megoldom másképp! Itt csak a fellengzős pökhendi stíusú kioktatás, leugatás, meg személyeskedést kapja az ember... Nem fogom többet azt a hibát elkövetni, hogy ide tévedek.

júl. 10. 16:18
 8/12 anonim ***** válasza:
27%

Öcsi, hát te egyrésztolvasni sem tudsz. Ez mi? "A képzelőerőddel ellentétben nem csak hasraütés szerűen írtam ezt a két típust." Ilyenről én nem beszéltem.

Ez a puffogás meg, innentől kezdve: "különben is egyáltalán mi az hogy valaki nem a piacon lévő legdrágább, legprofibb eszközről kérdez." ez úgy értelmetlen, hogy ezt csak te csinálod magadnak. Kérd ki szakember tanácsát.

júl. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

"Ez mi?" ...és én nem tudok olvasni? :D

"...ez úgy értelmetlen, hogy ezt csak te csinálod magadnak." Ez aztán nagyon értelmes volt!

"Kérd ki szakember tanácsát." Azt fogom tenni, biztos nem téged foglak kérdezni.

41 éves nőként eddig ritkán öcsiztek le. :D :D :D

júl. 10. 21:00
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
41 eves nő, már mindent értek :D
júl. 11. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!