Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Egy hónapja rendesen kitisztít...

Egy hónapja rendesen kitisztíttattam a klímát, és idáig semmi baja nem volt, viszont most hirtelen büdös levegőt fúj, amikor épp nem hűt már, csak keringeti a levegőt. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Annyit szeretnék még csak hozzátenni, hogy tényleg rendesen kipucolta, szét is szedte a kültéri és beltéri egységet is, és idáig abszolút semmi baja nem volt... és észrevettem, hogy tényleg CSAK akkor fúj büdöset, amikor már nem hűt, azaz leáll a külső egység.

aug. 2. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Hűtéskor lecsapódik a nedvesség, amíg megy a klíma, szagtalan a dolog (illetve kifolyik kondenzvízként), ahogy viszont a megmaradó nedvesség felmelegszik és elpárolog, elkezdődik a probléma.


Autóban is javasolt mondjuk a cél előtt kikapcsolni a kílmát és csak a ventilátort járatni, hogy kiszárítsa a kicsapódó nedvességet.


Tehát ha használod a klímát de már nincs szükség rá, vedd le a hűtést (ne a hőfokot, csak szimplán állítsd sima ventilátor üzemmódba), beállítasz egy 20 perces időzítőt, aztán szépen kiszárítod a klímát minden használat után.

aug. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. De az az érdekes számomra, hogy ilyet soha nem csinált azelőtt... Nem értem, hogy hirtelen mi történt, hogy elkezdte. Évek óta ezt a klímát használom és nem tapasztaltam ilyet.
aug. 2. 20:33
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem jó ötlet belefingani.
aug. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Milyen fajta klima?
aug. 3. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

de milyen budos? Szenyvizszag?

zaptojasszag, szemetszag, vegyszerszag?


akarmilyen jo szakember o is ember hibazhatot is


erdemes lenne visszahivnod amikor tud hogy nezzen ra, elmondod problemat ugyanugy mint itt


ha tenyleg hibazott es nagyobbat akkor a problema is nagyobb lehet


igen itt arra gondolok hogy a gaz szivarog


mivel most toltotte lehet mar nem legeletveszelyesebbel, de ettol meg lehet egeszsegre karos


mukodes kozben a kompreszor munkaja miatt nem eszleleheto a hiba amig nem lesz nagyobb

aug. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!