Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » A CO jelző sípolását elnémítot...

A CO jelző sípolását elnémítottam a gomb lenyomásával (Fire Angel FA3820 típusú) . Ha újból CO-t érzékel, akkor automatikusan megint sípolni fog?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy ha elnémítottam egyszer, akkor kell-e "felhangosítani" a gomb megnyomásával vagy automatikusan újra megszólal, ha CO-t érzékel.

júl. 26. 01:46
 1/9 anonim ***** válasza:
20%
A gömb ideiglenesen némítja el, ameddig kiszellőztetsz. Egyébként nekem ez a márka nem rémlik, hogy bevizsgált lenne.
júl. 26. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Most neztem és megtaláltam katasztrófavédelem oldalán a 2024-es listán ezt a típust.
júl. 26. 02:37
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor rendben van, rosszul emlékeztem.
júl. 26. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%

Ha bennem ilyen kérdések merülnek fel, inkább elolvasom a használati útmutatót, mintsem kétes válaszokra hagyatkozzak.

[link]

júl. 26. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ėn inkåbb azon aggodnėk miėrt jelzett be a müszer.
júl. 26. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#4 Akkor olvasd el. Mit ír?
júl. 26. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Szirty ***** válasza:

"A szén-monoxid-szivárgás megszüntetését bízza az illetékes hatóságokra."


Addig meg had szivárogjon...

júl. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
És mondtam én ilyet, hogy hagyja szivárogni? A kérdés az volt, hogy bekapcsol-e újra, ha továbbra is érzékel CO-t. A válasz az, hogy igen. Se több, se kevesebb nem hangzott el. De nyugodtan pontozz le és állítsd be úgy, hogy kétes tanácsokat osztogattam. Az lett volna az igazán meglepő, ha nem kapcsol be újra! És ehhez nem használati útmutató kell, mert minden érzékelő így működik. A némítás mindegyiknél csak ideiglenes, hogy ne visítson, ameddig visszatér a szint a normál tartományba.
júl. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Szirty ***** válasza:

"És mondtam én ilyet, hogy hagyja szivárogni?"


Nem. Ahogy én sem írtam olyat hogy ilyet állítottál volna.

Én csak elolvastam a fentebb linkelt használati utasítást és megakadt a szemem ezen a rosszul megfogalmazott és félreérthető mondaton:

"A szén-monoxid-szivárgás megszüntetését bízza az illetékes hatóságokra."


Csupán arra reagáltam. :)

Nem volt köze ahhoz amit írtál.

júl. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!