Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Ez drága egy klímáért?

Ez drága egy klímáért?

Figyelt kérdés
Most volt a klímás és azt mondta, hogy 2 készüléket ajánl, mi egy gree-t választottunk, a pontos nevét nem tudom, hőtő-alkalmanként fűtő, beszereléssel egyűtt 290 000 Ft. Nem drága? Valaki mondta, hogy neki 250 000 volt, de nem tudom beszereléssel vagy nélküle.

júl. 14. 15:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%

Kb reális.


220-240ért lehet most 3,5ös klímákat venni Gree és hozzá hasonlókat, szereléssel ez ennyi.

júl. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
Tűrhető
júl. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Én nagyon-nagyon drágának éreztem, de ha nem az, akkor oké! :)
júl. 14. 15:40
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem drága.
júl. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Kb jó ár.

Persze semmit nem tudunk a körülményekről, hányadik emeleten kell kint lógnia az ablakban az életét kockáztatva a szerelés közben, milyen vastag falat kell átfúrni, stb stb.

júl. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm a harmadikon azt mondta, hogy neki már drágább volt, mint a földszinten lakóknak, minél magasabb az épület, annál drágább a szerelés.
júl. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Debrecenben a 24 emeletesben akár milliós tétel is lehet, úgy hogy nem drága.
júl. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
A 3. emeletre is pont úgyan úgy kell felszerelni mint a 24.-re.
júl. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
57%
Akkor jöhetsz hozzánk dolgozni, a 3.-tól fölfelé tiéd a pálya.
júl. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Jó ár, pláne szereléssel együtt. Ne abból indulj ki, hogy a webshopokban már 140 körül is van klíma, mert azt még fel kell szerelni és csak szakember szerelheti, valamint a webshopokban árult Whirlpool és hasonlók minősége nyomába sem ér egy normális klímának. A Gree egy kifejezetten jó márka, de pl Midea, Mitsubishi, LG, Daikin és MDV is ajánlható.
júl. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!