Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Van valami más, nem túl drága...

Van valami más, nem túl drága megoldás, hogy a mostani k. meleg elviselhetőbb legyen, vagy csak a ventilátor?

Figyelt kérdés
júl. 14. 10:15
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%

A ventilátort lehet upgrade-elni:

Jégakkukat vagy műanyag flakonokat vízzel megtöltve lefagyasztasz a fagyasztóban, azokat odateszed a ventilátor elé, és hűvösebbet fog fújni.


A másik meg egy kicsit érdekes módszer, ruhástól zuhanyozni hideg vízben, illetve borogatás a fejre, azzal is lehet hűteni magunkat, csak akkor csöpögni fog a víz mindenfelé. Én ezt csináltam 2022 nyarán, mikor 40+ fok volt a padlásszobában.

júl. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Ha csak egy kis szobáról van szó a léghűtő is segíthet! Bár abban cserélgetni kell a hideg vízet, vagy a jeget! Ha olcsóbb megoldást keresel.
júl. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Szirty ***** válasza:
78%

"... a léghűtő is segíthet!"


Semmit nem ér. Felejtsétek el.

júl. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Szervizmérnök úr ***** válasza:
6%

Legjobb az egészség (mármint a megfelelő eü. állapot), én fel sem veszem. Legjobb a nyár.

Azok szenvednek, akik káros szenvedélyesek, gyógyszerekkel tömik magukat, meg persze a fizikai tömeg is tömeges.

júl. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Éjjel átszellőztetni a lakást amennyire lehet, napkelte előtt mindent becsukni, sötétíteni és szükség esetén ventilátorral kavarni a levegőt mert az valamit segít.

Más értelmes megoldás a drága klímán kívül nincs.

Ezek a léghűtő ventilátoros tudom is én micsodák nem jók semmire.

Mobilklíma sem ér sokat.

júl. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Az én lakásom nagyjából déli fekvésű, a nap melegíti a falat is, a szigetelés a házon kb. 0, az ablakok is régiek, így hiába húzom el a függönyt, vagy szellőztetek, hogy még a legyek is bejöjjenek, nem sokat ér. Nem értem, a ventilátoron kívül milyen olcsó megoldás jöhetne szóba. Esetleg még 1-2...
júl. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Van léghűtőm. Eltéve a szekrénybe, mivel annyit sem ér, mint egy mezei ventilátor.
júl. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Split klíma.
júl. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
#8 valóban az a legjobb, de az drága, a kérdezőnek pedig "nem túl drága" megoldásra van szüksége.
júl. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Nem drága az.
júl. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!