Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen szárítógépet ajánlotok?...

Milyen szárítógépet ajánlotok? Indokold is légy szíves! 🙏

Figyelt kérdés

jún. 2. 13:48
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
#9. Leírtam. Vagy felfogod, vagy tovább játszod a Zagyad.
jún. 3. 19:51
 12/20 anonim ***** válasza:
0%
#11: van ám stílus..
jún. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%
#10 A szárítógép ronggyá gyűri a ruhát. Gondolod, hogy majd így fogja eltenni? Mellesleg maga a szárítógép is rengeteg helyet foglal el... Nem értem ha teregetni nincs hely, akkor egy állandó helyet foglaló sok százezres gépnek hogyan van. De hogy valaki ennyire ne lássa ezeket a hátrányokat, az valami egészen elképesztő.
jún. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
84%

Te vagy egészen elképesztő....ha nem tudsz szárítógépet ajánlani akkor ne irogass ide. Senki nem kiváncsi a teregetős kampányodra.

Ráadásul teljesen hülyeségeket irogatsz a szárítógépről.

jún. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
84%
#13: a szárítógép akkor gyűr, ha nem tudod rendesen használni.
jún. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

#13. Kedves Troll!

A szárítógépnek nincsenek hátrányai, csak a te képzeletedben. Az pedig nem a valóság, csak képzelet.

Az garantált, hogy a szárítógép nem foglal nagyobb helyet, mint az a sok eszköz, amekre teregettünk (kinyitható szárítók, állványok, rengeteg vállfa, körcsipesz) és a mosott ruha.

Leírtam, hogy a fürdőszoba tele volt annyira, hogy a mosdókagylót, a klotyót és a zuhanykabint alig lehetett megközelíteni.

Ez egy szárítógép esetén mind megoldódna.

Te használtál már életedben szárítógépet? Van neked szárítógéped?

jún. 6. 06:47
 17/20 anonim ***** válasza:

Jó dolog a szárítógép, nekem van is, de nem igazán használom.


Amire nagyon jó, az ágynemű meg az ilyen terjedelmesebb dolgokra.


Sima ruhákra azért nem szoktam, mert igazából kiteregetek, 1 nap múlva meg elpakolok, aztán ennyi. Én nem mosok naponta meg nincs 3 gyerekem (1 se) hogy állandóan megy a mosógép és ki-be pakolgatok.


Egyébként fürdőszobába nem is szabadna teregetni, mivel az egy nedves környezet, ergo nyirkos, tehát sokkal több idő kell hogy megszáradjanak a ruhák mintha a szobában teregetnél ki.


Meg azért hosszútávon roncsolja a ruhákat. Viszont ez megint olyan, hogy igazából ki az aki egy pólót évekig hord? Most nagy kárt végül is nem tud tenni, én évszakonként váltogatom a ruháimat, tulajdonképpen teljesen mindegy.


De az tény, hogy az öblítő illatát elveszi a szárítógép.


Jó és hasznos dolog, ha sokat mosol akkor mindenképpen érdemes beruházni egyre. Nekem van, de ritkán használom, viszont nyilván nem ugyanaz az élethelyzetünk, tehát nem releváns a válaszom, max annyiban, hogy egyébként jó dolognak tartom.

jún. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Oké, köszi!
jún. 20. 18:19
 19/20 anonim válasza:
Nekem a samsung szarito magyon jol szarit csak total elveszi a ruhak oblito illatat, szaraz illatuk van ennyi, es ez engem zavar, beko es bosh marka amik illatosra szaritanak
júl. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
aug. 1. 00:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!