Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Singer Brilliance 6180 megbízh...

Singer Brilliance 6180 megbízható varrógép? Ti vásárolnátok ilyet? A válaszokat indokoljátok meg légy szíves.

Figyelt kérdés

2018. febr. 12. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Singer-nek már csak a neve van, kínai szar lett. Bernina-t vennék, abból sem a legolcsóbbat, 50-60e-től felfelé kategóriát (alatta szintén nem az a minőség).
2018. febr. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A Singer olyan a varrógépek között, mint a Doxa az órák között, vagy a Mercedes az autók között.
2018. febr. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ui: ha nem kínai...akkor nem tudom
2018. febr. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnos csak volt. Pár éve vettem varrógépet, én is így álltam neki, hogy csak a Singer, mert az az igazi. Aztán utána olvastam és végül egy Bernina Bernette lett belőle, egy drágább változata (a WestEnd-ben egy varró szaküzlet, ha nem is ott fogsz vásárolni, érdemes legalább felhívni őket, őszintén mindent elmondanak, segítenek). Nagyon meg vagyok elégedve vele, nekem hobbi célra kellett.
2018. febr. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A fekvő hurokfogósat kerüld. Lehet, hogy egyszerűbb, de nagyon hamar elkopik. A Singer mára már shoptermékké vált. Ezt ajánlom: [link]
2018. febr. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Yankovich Aletta válasza:

Szia. Nekem ez van : [link]


Teljesen meg vagyok vele elégedve, amikor én vettem tavaly Karácsonyra akkor 120.000 ft volt.

2018. szept. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!