Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Elöltöltős vagy felültöltős...

Elöltöltős vagy felültöltős mosógép a jobb ? Mennyir bírnak a moso-száritó gépek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Valószínű el fog romlani a felül töltős mosógépünk. Többször kijelezte a víz ki szivattyúzásnál a szivattyú hibát. Férjem a felültöltősre esküszik mert a dob 2 helyen van rögzítve és nem romlik el olyan hamar. Én elől töltőset szeretnék de meg beszéltük hogy utána olvasok és döntünk. Olvastam és mindegyik melett van pozitív és negatív nyilván. Viszont nem tudom hogy a mai mosogépek mennyire bírják ha elől ha felül töltős. Szívesen fogadnék tanácsokat, tapasztalatokat. Valamint mosó-száritó gépről is h azzal esetleg van e tapasztalat. Nekünk van egy whirlpool szárító gépünk és nem használom napi szinten ilyenkor nyáron meg főleg. Télen szoktam bele rakni az ágyneműt leginkább. Az is felmerült hogy ilyet veszünk viszont ott is ott a hiba hogy ha az egyik ép romlik elméletileg nem lehet használni a másikat sem.
máj. 28. 09:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Felül. Habár nem lehet rá pakolni de az oldaltöltős gumijában rendszeresen megakad nálam a mosószeres víz. Ráadasul telemegy zoknival. És nehezebben is szárad ki mosások között. Szuleimnel felultoltos van, teljesen jo
máj. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Itt úgyis mindannyian azt fogják írni ami a saját meggyőződésük. Én szinte mindenben egyetértek azzal amit a kérdésben megfogalmaztál: Igen, a felültöltős tengelyének mindkét vége csapágyazott sokkal stabilabb mint tengely végről tartani. (Toldi Miklós pentrencerúdja). én is inkább a külön mosó -és szárítógépet tolerálom, ha bármelyik tönkremegy a másik még használható.Ja, és jártunk már úgy, bekapcsolás után pár perccel észrevettük: Valami kimaradt a mosógépből. Kikapcsolod, 1 perc múlva bedobod. Ezt is csak felültöltősnél bírod megoldani.
máj. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nincs jobb. Kinek mi. Ugyanez a márkánál is: ami nekem bevált mondjuk 10 éve, az lehet nálad 2 hónap alatt el fog romlani.

Mosó-szárítógépet nem javaslom.

máj. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!