Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Használhatóság szempontjából...

Használhatóság szempontjából rosszabb a felültöltős mosógép mint egy elöltöltős?

Figyelt kérdés
Most szeretném lecserélni az elöltöltőst mosógépem és egy felültöltősön gondolkodom. De mivel még soha nem használtam ezért érdekelnének a vélemények azoktól akik mind a két típust használták már.
2023. márc. 18. 10:51
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
használhatóság szempontjából pont teljesen mindegy :)
2023. márc. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Teljesen mindegy. Hely szempontjából viszont jobb a felültöltős.
2023. márc. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Szolovjov ***** válasza:
90%
Nekem még csak felültöltős volt. Először keverőtárcsás Hajdu, majd 2 automata. Még előnye is van az előltöltőssel szemben. Egyik hogy a dob 2 oldalon van csapágyazva, a másik hogy elöregedett ajtótömítés nem okoz vízszivárgást. Vagy legalábbis kisebb eséllyel.
2023. márc. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Nekem nagyon sokáig volt felültöltős, nem volt vele semmi baj. Sokáig bírta. 5 kilós kapacitású volt, de valahogy több ruha fért bele, mint az elöltöltős 6 kilósba. Viszont ezt a mostanit jobban szeretem, modernebb, szebb, csendesebb, energiatakarékosabb. :)
2023. márc. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
A felültöltős felé nem nagyon lehet pakolni, kell a hely, hogy tudd pakolni. Ha valamiért szükség van a mosógép fölötti helyre is, az elöltöltős jobb választás. Más jelentős különbség nem jut eszembe.
2023. márc. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%

Én a felültöltőst jobban szeretem, mert ha nyitva a fedele akkor sincs útban mint a nyitott elöltöltős.

A tetején nem pakolom tele cuccokkal, így nagyobb a rend és nem is dobálja le magáról mint az elöltöltős.

A mosószeradagolót teljesen le lehet venni és alaposan eltakarítani.

Ha marad a dobban víz a nem folyik ki ha kinyitod az ajtót.

stb.

Soha nem vennék elöltöltőst

2023. márc. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 puritan ***** válasza:
100%
Aki már nem 20 éves, annak az is szempont, hogy a felültöltőshöz nem kell lehajolni be és kipakoláskor.
2023. márc. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mindenképp a felültöltős!


És a kulcsszót le is írta már vki! A csapágyazása jobb, mert 2 oldalon van, míg az elöltöltősnek csak 1 oldalon van. Így eleve jobban centrifugál is. Nekem elöltöltős Indesit van 4 éve, 13 éves lehet.

Csapágyas, istentelenül hangos, volt kint nem rég egy szerelő, nem lehet már csapágyaztatni, mert egyben van az egész dob, tehát ha végleg megadja magát, akkor kuka az egész gép.

2023. márc. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!