Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mobilklíma akkor is hűti a...

Mobilklíma akkor is hűti a lakást, ha bukóra nyitom az ablakot, és a kifezetőcsövét az ablakrésen vezetem ki?

Figyelt kérdés

2023. júl. 29. 18:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
83%

Túl hamar küldtem el.

Tehát ha Te kinyitod az ablakot, akkor nem fogja tudni hűteni a helyiséget, mivel az ablakon a meleg levegő be fog jönni. Ezért szokták falon keresztül kivezetni, két oldalt leszigetelni.

2023. júl. 30. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
28%

1) a mobilklíma egy szar. Ne vegyél! Hangos, üríteni kell a kondenzvíz tartályt, sok helyet foglal, stb...


2) ha már mindenképp, akkor két csöves változatot vegyél. Hatékonyabb. És fúrj lyukakat a falba/ablakba a nyílásoknak. KELL!!! Ha nincs elszigetelve megfelelően a kül- és beltér egymástól, akkor totál felesleges bármit is csinálnod.


3) de inkább NE! Kerüld a francba. Ez egy xar félmegoldás. Normál split klímát szereltess be.

2023. júl. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem azt meglehetne csinálni hogy egy ablakból az üveget kivenni és helyette egy osb lapot vagy valami hasonlót bele vágatni és arra egy lyukat vágni.

AZtán azt le lehet szépen festeni. Én valami ilyet csinálnék.

Aztán meg ha nem kell vissza mehet az üveg.

2023. júl. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!