Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mobilklíma akkor is hűti a...

Mobilklíma akkor is hűti a lakást, ha bukóra nyitom az ablakot, és a kifezetőcsövét az ablakrésen vezetem ki?

Figyelt kérdés

2023. júl. 29. 18:40
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
14 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de a hatásfoka gyenge, mert az ablakon visszaáramlik a kinti meleg levegő a klíma által kifújt meleg levegővel együtt. Van egy ablakra szerelhető zsák, ami javít valamit a hatásfokon.
2023. júl. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%
Bohóckodásra jó a mobil klíma. Ha utaztál már klímás vonaton, amin nyitva volt az ablak, akkor tudod, hogy nagyjából mire számíthatsz.
2023. júl. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
58%

"Mobilklíma akkor is hűti a lakást, ha bukóra nyitom az ablakot, és a kifezetőcsövét az ablakrésen vezetem ki?"

Kb annyira, mintha fűtésre használnád télen, és ugyanígy a nyitott ablakba tennéd a csövet, hogy kifújasd a levegőjét.

2023. júl. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nem tudom hol kifezetni.

A falba, meg az ablakba nem fúrhatok lyukat, mert műemlék védelem alatt áll az épület.

Ilyen tömítő zsákon gondolkodtam még, de azt hozzá kell ragasztani az ablakra, meg az ablakkeretre, de fa ablak van, és félek, ha egyszer leszedem, akkor a festéket is leszedi.

Unokatestvérem albérletben lakik, és azt mondta, hogy ő így oldotta meg, hogy bukóra kinyitotta az ablakot, és kirakata a kifezetőcsövet, állítólag így is hűt.

2023. júl. 29. 21:52
 5/13 anonim ***** válasza:
15%
Azt tudtad, hogy a kifezetőcső az nem kifezeti hanem kivezeti a levegőt?
2023. júl. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Rosszul írtam, de nem ez a lényeg...
2023. júl. 29. 22:22
 7/13 A kérdező kommentje:
Szerintem a telefonom kijavította, mert kétszer is rosszul lett írva a szövegben.
2023. júl. 29. 22:23
 8/13 A kérdező kommentje:
Most néztem, a kivezetést kifizetésnek javította, én meg amikor átírtam benne hagytam az f betűt
2023. júl. 29. 22:44
 9/13 anonim ***** válasza:
78%
Az első vagyok. Ez az ablakzsák kell hozzá. [link]
2023. júl. 30. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
83%
A mobilklímának pont az a lényege, hogy a benti levegőt kijutassa kültérre, a bentit pedig így lehűti.
2023. júl. 30. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!