Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen vezetéknélküli proszívó...

Milyen vezetéknélküli proszívót ajánlanátok egy kezdő boszorkánynak?

Figyelt kérdés
A seprűm otthagyott a seprűályán sajnos, elromlott, meg már nagyon lassú is volt, éppenhogy csak feltudtam gyorsulni 60-ra, mindenki ledudált, a többi boszorkány meg rajtam röhög, mert seprűvel járok, ők meg porszívóval. A porszívót már próbáltam, sajnos a vezeték miatt csak a külső sávot használhatom, így ha elém kerül egy seprű, akkor lassítanom kell az ő sebességükre, meg nem minden mellékúton van lehetőség a használatára, mivel valahova be kell dugni, nincs hely, nincs troliporszívónak infrastruktúrája. Vezetéknélküliek milyen hatótávval rendelkeznek, töltési lehetőségek milyenek, jó választás lenne? Úgy hallottam van önvezető is belőle, annál csak ráfekszek a gépházra és amikorra felébredek az uticélomnál vagyok? Van hibrid porszívó is, ha éppen a külső sávban tölteném menet közben, de bármikor lecsatlakozhatok (pl előzés)? Az ismerőseim infóval nem szolgálnak sajnos, aki segítőkész lenne, az mind menetrendszerinti ipari takarítógéppel utazik és sírnak hogy sok a menetidő, meg minden bokornál megálló van és folyton takarítógéppótló morzsaporszívóra kell felfurakodni és heringpartizni, mert belegabalyodnak a gyorsítósávon szabálytalanul előző porszívók kábeleibe. Nekem is kellett sokszor kacsázzak a seprűvel miattuk.
2023. jan. 17. 12:54
 1/8 A kérdező kommentje:
Most nézem, hogy nem a humor kategóriában vagyok 🤣 De ha már ide került, a közlekedés kategóriában lévő látogatók is írhatnak vicces válaszokat.
2023. jan. 17. 12:57
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem a jó viccet, de szerintem ezt még gyakorold.
2023. jan. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyenge vagy mint egy titok zokni.
2023. jan. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi van?!
2023. jan. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Fogd be az anyóst, amíg nincs infúzión-vezetéken:DDD
2023. jan. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
Porszívósiaporzsívóósiiiii
2023. jan. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 NTBS ***** válasza:
100%
Olyat, amivel tud repülni.
2023. jan. 20. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyat, ami beszív a fekete lyukba.
2023. jan. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!