Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Van olyan, aki "beépíthető"...

Van olyan, aki "beépíthető" háztartási gépet mégis szabadonállóként használ?

Figyelt kérdés

Milyen megoldás lehetne arra, ha a konyhaszekrényben nincs elég hely az adott gépnek amiből nincs is kisebb fajta? Új konyhabútor sajnos nem lehetséges, nem az enyém a konyha, csak én szereznék bele egy háztartási gépet (sütőt).

Az a baj ugyanis, hogy a szabadonálló gépek nem tudják azt amire szükségem lenne, csak a beépíthetők.

Van olyan, aki esetleg mondjuk összerakott farostlemezből egy kis nyitott oldalú "dobozfélét", amibe aztán be lehetett tenni a beépíthetőként hirdetett gépet?


Előre is nagyon köszönöm, ha valaki segíteni tudna ebben a kérdésben!



2022. nov. 7. 19:40
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
77%

Az a baj ugyanis, hogy a szabadonálló gépek nem tudják azt amire szükségem lenne, csak a beépíthetők. - azért erre kíváncsi lennék, hogy mit tud az, amit egy szabadonálló nem.


Azon kívül, hogy esztétikailag egy beépíthető szabadonállóként ronda, még lehet úgy használni.. Mondjuk a tűzhelynél ha nincs a főzőlappal “együtt” akkor az érdekes lehet..

2022. nov. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
86%
Biztosan van sima gép is ami tudja, mi kéne?
2022. nov. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
80%
A szabadonállók is tudják azt, ami neked kell, csak nem annyi pénzért, mint a beépíthetők.
2022. nov. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

De én nem tűzhelyre gondoltam, hanem sütőre. Tűzhelyből tudom hogy van különálló ami nagy méretű. Főzőlap már van az adott helyiségben, ezért a tűzhelyek tetején lévő főzőlapok még pluszban abszolút szükségtelenek lennének, és plusz költséget is jelentene valóban, amire anyagi keret sem lenne.


Viszont ha lehet, ne térjünk el a kérdéstől!


Egyébként kb. 1 kilós kenyerek sütése miatt kéne az átlagos méretű sütő, az egy szabadonálló hordozható SÜTŐbe nem férne el, csak egy átlagos tűzhely sütőjébe.


Kérem, csak az válaszoljon, aki a kérdésre tud válaszolni, köszönöm!

2022. nov. 7. 20:24
 5/30 anonim ***** válasza:
80%

Mi az a nagyon brutális funkcjó amit egy szabadonálló nem tud?

És ha összeeszkábálsz egy faroslemez bódét az már konyhabútor nem? Ráadásul tré módon fog kinézni.

2022. nov. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Mondom hogy NEM tűzhely... 🤦
2022. nov. 7. 20:28
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, ahogy fizikailag berakhatod a budit is a konyhába, max okádék lesz az összkép, de amúgy bármit lehet.
2022. nov. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
69%
Te sem tudod, hogy mit szeretnél. Amit keresel az a hagyományos tűzhely, aminek része a sütő is. Semmivel sem drágább, mint a beépíthető sütő. Az, hogy neked felesleges a főzőlap rajta, az mit érdekel, ha ugyanannyiba kerül, mint egy beépíthető sütő? Extra. Fogd fel így. Marhaság az az indok, hogy a főzőlap miatt drága és nem tudod megfizetni. Akkor a beépíthető sütőt, ami pontosan ugyanannyiba kerül, hogyan tudod megfizetni?
2022. nov. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

8#: attól még, hogy te nem érted hogy miről van szó, még nem más a hülye, bocsánat. Egy adott méretű tűzhelynek az előállítási költsége is több, mint ugyanazon űrtartalmú, csak sütőnek. Tessék, ezeket pár kattintással linkeltem neked, nem lett volna nagy munka neked sem:

Adott márkára kerestem, hogy észrevehetőbb legyen a különbség:


Egyszer a csak SÜTŐk, amik beépíthetők és még lenne rá anyagi keretem egy olcsóbb márkából: [link]


Itt pedig a TŰZHELYek, mint már mondtam, drágábban: [link]


Itt pedig a szabadonálló SÜTŐk, ezek nem tudják amire nekem szükségem lenne, meg lehet nézni milyen a teljesítményük, kenyeret sütni nem jók. [link] - ennél nem volt az említett márkából, bár nem a márkán van a lényeg, csak szerettem volna már eloszlatni azt a fatális hülyeséget hogy valami főzőlappal megtoldva ugyanannyi lenne, mint anélkül...


Tényleg ennyire nehéz lett volna hülyeségírás helyett ezt megnézni?


Szerinted majd te fogod nekem megmagyarázni hogy én mit akarok? :D

2022. nov. 7. 22:51
 10/30 anonim ***** válasza:

Megnéztem én is az árakat és van tűzhely is 90e Ft. környékén. Te sikeresen rászűrtél egy adott márkára, így persze, hogy nem találsz olcsóbb típust.


"Egy adott méretű tűzhelynek az előállítási költsége is több, mint ugyanazon űrtartalmú, csak sütőnek."


Érdekli ez a végfelhasználót, ha ugyanolyan áron tudja megvenni?

2022. nov. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!