Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Borhűtő hőmérséklet szabályozás?

Borhűtő hőmérséklet szabályozás?

Figyelt kérdés
Van egy Guzzanti GZ-12 modellű borhűtőm, ma vettem, és nem tudom lefixálni a hőmérsékletet. Az első gomb a világítás, a második a F/C, és a másik 2 a fel-le gomb amivel a hőmérsékletet szabályozzuk. A fel-le nyíl egyszerre nyomásával feloldom a zárat, be akarok állítani egy adott hőmérsékletet, az az érték villan pár másodpercig és vissza áll 21 fokra. Olvastam olyat, hogy várni kell 6-8 órát mire ez beállítható, de már azt is megvártam. Hogyan tudnám lefixálni azt a fokot amit be szeretnék állítani?

#bor #borhűtő #guzzanti
2022. ápr. 30. 18:19
 1/2 anonim ***** válasza:

" A fel-le nyíl egyszerre nyomásával feloldom a zárat"

A kezelési útmutató szetint nem az a zár feloldása.

"Olvastam olyat, hogy várni kell 6-8 órát mire ez beállítható"

Nem kell várni.

A kezelési útmutatóban az 5. oldalon található leírás a beállításról.

2022. ápr. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A fel-le nyíl alatt össze van egy csíkkal húzva a 2 gomb, ami alá oda van írva az unlock szó, és ha nyomva tartom csippan egyet és utána lehet csak állítani, szóval elhiheted, hogy azzal oldom fel a zárat :)
2022. ápr. 30. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!