Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Feltölthetem a mosógépem...

Feltölthetem a mosógépem meleg vízzel saját kezűleg?

Figyelt kérdés

Tudni kell, hogy nálunk átalánydíjas a víz. Én pedig arra gondoltam, hogy spórolhatnék a rezsin, ha a zuhanyrózsát lecsavarom és teleengedem forró vízzel a mosógépet, így annak nem kell azt fűtőszállal melegíteni. A probléma pedig az, hogy nem merem, mert félek, hogy elrontom vagy valami. Ez egy ZANUSSI TL 883CV típusú felültöltős mosógép, a mosóport és az öblítőt pedig a tetőajtóra erősített tartályokba kell beletölteni. Vajon simán megteszi ha egyszerűen ugyanott lógatom bele a slagot mint ahol a ruhákat is beleraktam? vagy kell erre valami speciális vízfeltöltő nyílásnak lennie? Egyáltalán megéri nekem ezt kézzel tölteni? Mert én arra gondoltam, hogy sokkal jobb a vízátalány, mint amennyi áramot a fűtőszál lehúz nekem minden mosásnál...

Szal minegy hogy hol nyomatom bele a vizet? :)


2010. szept. 10. 23:34
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

23:54

Igen, nekem írtad arra a kérdésemre amit reggel tettem fel, de nem vagyok moderátor. :) Csak továbbgondoltam a dolgokat ;) Tetszett az ötleted, de nem mertem még megvalósítani nehogy rámenjen a mosógépem... :D

2010. szept. 11. 00:26
 12/14 anonim ***** válasza:
Ja okés, akkor így már érthető :D
2010. szept. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Akkor hogy meggyőzzelek egy kicsit még, nézd meg hogy a mosógéped a vizet ott engedi be, ahová a mosóport beszórod..


Ott van neki egy saját csapja amivel bemossa a mosóport a dobba.


Ha uresen inditod és engedi a vizet és bedugod az ujjad érezni fogod hogy ott jöna a víz!


Mi különbség lehet ha egy slagot dugsz be kikapcsolt állapotban miután berakta da ruhákat, majd miután felengetted vízzel elindítod?


Persze a mosószert se hagyd ki.

2010. szept. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Egyszer mérd le, mennyi víz van a gépedben. A takarékossági mennyiségeket is, ha van ilyen program, és kézmeleget.
2011. márc. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!