Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mosogatógépet szeretnék...

Mosogatógépet szeretnék venni. Semmi ilyen jellegű tapasztalatom nincs. Milyet vegyek?

Figyelt kérdés
4 tagú a család..szinte mindennap főzök.
2021. ápr. 29. 20:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Akkor nagyot. Minimum 12 terítékeset, de inkább többet. Egyébként szerintem mindegyik majdnem ugyanazt tudja, inkább azt nézd, mennyi garancia van rá.

Nekem 10 terítékes keskeny Gorenje van, 3 tagú a család, mindennap főzök és naponta kétszer megy, ritka, amikor csak egyszer.

2021. ápr. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Miele markajut.
2021. ápr. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Amekkora befér arra a helyre, ami van számára.
2021. ápr. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
12 terítékes Bosch, olyat, aminek van felül evőeszköztartó fiókja.
2021. ápr. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ja igen, a 4-sel egyetértek, az a fiók nagyon jó! Nekünk is van (1.voltam)
2021. ápr. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én is a fiókosat javaslom. Van tapasztalatom a kosarassal is, de nekem az nem jött be, ha túl sok evőeszközt tettem bele, nem lettek maradéktalanul tiszták. A másik, ami igazából fontos, hogy mekkora helyed van, mert az nagyon nem mindegy, mekkora fog beférni. Tapasztalatom Electrolux és Miele készülékekkel van, de a Boscht is sokan dicsérik. Középkategóriában én Electroluxot vennék, 3 évig használtam probléma nélkül, csak aztán kiköltöztünk az albérletből és nem hozhattam magammal a gépet :D
2021. ápr. 30. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
45 cm-re van helyem.
2021. ápr. 30. 05:52
 8/16 anonim ***** válasza:

Oda csak 9 terítékes fél, kicsi lesz, hidd el. Inkább variáld át a konyhaszekrényt, de mindenképpen 60 centiset (12 terítékes) vegyél.

Bosch/Siemens nagyon jó, abból a fapadosat is megveheted, de mivel 10-15 évre veszi általában az ember, érdemesebb a jobbat. Megéri spórolni rá.


[link]

2021. ápr. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
1.vagyok, írtam, hogy a miénk is keskeny, 10 terítékes. Gorenje, összesen 5 év garanciával. Én meg vagyok vele elégedve.
2021. ápr. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem tudjuk átvariálni mert nem külön álló részekből áll. Beépített
2021. ápr. 30. 15:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!